Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni őt is....

Nem akarom elveszíteni őt is. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
A fiamnak (4 éves) tüdőgyulladása van de az orvosok nem sok jót mondanak. Már több gyógyszert nem adhatnak neki pedig csak egy nagyon kicsit jobb mint 3 héttel ezelőtt. A feleségemet és a másik gyerekemet már elveszítettem (külföldön élnek és nem látjuk egymást) nem akarom őt is. Nem tudom mit csinálok ha lesz valami baja. Mit csináljak?
2011. dec. 22. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz! Jobbulást a kicsinek!
2011. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kislányom 9 éves koráig nagyon erősen asztmás volt.Gyakran voltak légúti megbetegedései,sokszor tüdőgyulladása is.Rengeteg antibiotikumot kapott,a vége felé már egyik sem használt.Volt hogy gépen volt mert nem kapott levegőt.A poklot jártam évekig azt hittem beleőrülök.Aztán mindig valahogy kilábalt belőle, a gyerekekben hihetetlen élni akarás van és öngyógyító képesség.Most gyönyörű 14 éves kamasz és 4-5 éve gyakorlatilag nem volt asztmás rohama,persze megfázva volt volt azóta is bronchitise és tüdőgyulladása.Most már sokkal könnyebben megy minden.Van egy 3 éves pici fiam ,Ő szerencsére nem örökölte.Tiszta szívemből kívánom,hogy meggyógyuljon a kisfiad!!!Muszáj hinned benne,hogy minden rendben lesz mert másképp nem szabad!Nagyon szorítok értetek!!!!!!
2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiadnak nem szabad észrevennie,hogy bepánikoltálés hogy most a poklok poklát járod meg.

Előtte ne mutasd .Ha kell,menj ki a kórteremből,üvöltsd ki a a bánatod,vagy sírj,de megnyugodva menj vissza.

Számára Te vagy a biztos pont,az APA,aki mindent megold,aki mindenbe segít stb. Gyermekek hihetetlen módon megérzik a lelkiállapotát a szülőnek.

Hidd el meg fog gyógyulni a fiad!

Ird meg a későbbiekben,hogyan gyógyul a kicsi fiad.Szoritok értetek,nagyon sok erőt kívánok nektek! Kitartás!

2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

Hogy van a fiad?

2011. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Nem sokkal de jobban van. Remélem elmúlik.

2011. dec. 26. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok.örülök,hogy jelentkeztél már vártam.Bízom benne,hogy jobban lesz a kisfiad meglátod minden nap egyre jobban lesz ezt tapasztalatból írom!Kívánok Nektek Egészségben Gazdag Boldog Új Évet!
2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!