Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek nem akarom elveszíteni? Tudom, hogy zavarja őt a csendessegem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet velem a baj amikor a párommal vagyok mindig csendes vagyok egyszeruen nincs mit mondanom ezzel a pasival par napja jarok de jartam volt vele es akkor is ez volt a problemam mit tehetnek hogy ne legyek ilyen.
2012. jan. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Először is, írd le érthetően, hogy mi is a problémád!
2012. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el magad,nem fog megenni,képzeld el magadban,ahogy beszélgettek,nevetgéltek,stb,és élőben is ha nem tudsz mit mondani,akkor kérdezd meg mi újság,mit csináltál,mi van a suliba/munkahelyen/a családjával/mit szeretne csinálni,szerevezzetek közös programokat,legyetek sokat együtt,nézzetek filmeket,játszatok társassal,vagy bármivel,hogy legyenek közös élményeitek,és tudjatok min nevetgélni,meg beszélni!Ne legyél hallgatag,mert azt hiszi nem vagy belevaló,és ott hagy téged!
2012. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mit mondani,akkor kérdezz tőle olyat amire csak hosszú választ lehet adni.
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld elengedni magad képzeld azt, hogy mintha csak egy barátnőddel fecsegnétek és akkor miről beszélnétek és beszéljél azokról a témákról, ha a barátod szeret akkor nem lesz semmi baj emiatt.
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!