Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ebben a helyzetben...

Mit lehet ebben a helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátnőm, aki a közeli suliba jár, jópár éve még mindketten az én sulimba jártunk, osztálytársak voltunk, sülve-főve együtt voltunk, azért ment át a másikba, mert nem tetszett neki a közösség, amin nem csodálkozom, nekem is rengetegen az agyamra mennek. Szóval van egy lány az osztályban, aki tipikusan az a menő lány, tömérdek csicskája van akik egy percre se másznak ki a seggéből.

Ez a lány utálja a barátnőmet (ugye neki is az osztálytársa volt). Minden különösebb ok nélkül utálja, soha nem ártott neki, csak ugye az ilyeneknek kell egy célpont, a leggyengébbre rászállnak.

Suli után mindig átmennek a barátnőm sulija elé és szólongatják meg cs_sztetik. A barátnőm próbálja elkerülni őket és nem is szól hozzájuk, mert fél, ha visszaszól akkor még megverik vagy valami, amit én igazából nem hiszek, mert az ilyeneknek csak a pofájuk nagy, ha netán úgy hozná a sors, hogy ne csak ugatniuk kelljen, hanem mondjuk valaki nekikmenne, nyüszítve rohannának haza anyuci szoknyája mögé, mert nincs bátorságuk, csak a gyengébbel szemben.

Ezt elmondtam a barátnőmnek, de ő továbbra is fél megmondani nekik, hogy szálljanak le róla. Teljesen ki van borulva, megkért, ha eszembe jutna valami ötlet, hogy mit tegyen, akkor feltétlenül mondjam el.

A gond csak az, hogy más ötletem meg nincs, minthogy ne hagyja magát. Nektek mi a véleményetek, mit kéne tenni?(Őszintén szólva nem hiszem, hogy van erre egyáltalán más megoldás)

13/L


2012. febr. 17. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány baráttal ,barátnővel hirtelen körbevenni azt a csajt mikor átmegy a másik iskolához ,és rákezd a szekálásra , és jobbról balról megtámogatni kicsit az orcáját,nem kell véresre verni csak 2 irtózatos pofon, közben biztosítani róla ,hogy kaphat még ,ha még egyszer odamerészkedik. Hidd el más nem segít. Jelenleg azt látja ,hogy a barátnőd nem védekezik és más sem segít neki, ezért szemtelenedett el.
2012. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csapd le a kis libát...
2013. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!