Zsidózás. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék konkrét válaszokat kapni erre a számomra egyértelmű kérdésre? Az embereknek mi a bajuk a zsidókkal? Íme, ami közül lehet választani:


- A zsidó réteg átlagban tanultabb, okosabb, ezért gazdagabb. Következésképpen, féltékenységből utálják őket.


- Az emberek szeretik levezetnia dühüket, amit könnyű gyűlölettel. Akkor csak ez az oka ennek a problémának?


Végezetül még egy kérdés: Tényleg annyi ember van, akinek több zsidó ártott, mint más más ember, amennyi nyomja a rasszista szöveget? Ha nem, akkor tényleg ki lehet jelenti azt, hogy csak a naív, manipulálható ember utálja a zsidókat. Vagy van más ok is? (kétlem)


2012. febr. 18. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Fordítva. A naiv, manipulálható emberek nem látják annyira a fátzól az erdőt, hogy még védik is az olyanokat, akik tönkreteszik őket. Vegyük pl. a politikusokat. Sokan nem kedvelik őket, ami egyértelmű. Újat mondok azzal, hogy a többségük zsidó? Vagy ott vannak a banktulajdonosok, akik ott húzzák le az embert, ahol tudják, de ezt mindenki tudja, aki vett már fel hitelt.

Nem azzal van baj, ha valakit Weissnek hívnak és kicsit görbe az orra. Azzal van gond, ha úgy is viselkedik, mint egy vérbeli zsidó.

De még a keresztényeknek sincs sok oka szeretni őket, hiszen megölték Jézust. Luther pl. így fogalmazott a Zsidók és hazugságaik című írásában: "mi vagyunk a bűnösök, ha nem írtjuk ki őket".

A zsidókat több száz éve utálják és üldözik. Nem hinném, hogy ok nélkül.

2012. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
68%

A stílus, ahogy megfogalmaztad a "kérdést", arra enged következtetni, hogy zsidó vagy, továbbá ezzel a

"- A zsidó réteg átlagban tanultabb, okosabb, ezért gazdagabb. Következésképpen, féltékenységből utálják őket."

szöveggel meglehetősen bunkó vagy.

Válaszolni meg fölösleges, mert rohadtul nem pártatlanul tetted fel a kérdést.


Én nem utálom őket, van zsidó haverom is. De amikor a pénzről/üzletről van szó, általában átváltoznak pofátlan kis g*cikre. Ez az általános hit róluk azt hiszem.

2012. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
61%
Az előttem szóló jobban tudta megfogalmazni, amit én akartam leírni az utolsó soraimban.
2012. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
63%

Magyarországon kevés Zidó él és aki itt van az sem gyakorolja olyan elszántan a vallását mint pl a Benelux államokban vagy Angliában,és az USA-ban.

Egy ismerősöm most jött haza Angliából,"totális" Zsidóknál szolgált egy évig .Azt mondta most már megértem hogy Hitler miért akarta kiirtani mind.

Egyébként itt is van olyan cég, ahol az igazgatóságba csak zsidó kerülhet be.

Melós viszont bárki lehet.

Valahol itt kezdődik a gond.

2012. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy "zsidózás", nem tudom értelmezni. Lehetséges, hogy egy népcsoport (ill. Izraelben. nép) nevét tilos lenne bármilyen szövegkörnyezetben megemlíteni, mert egyesek (sőt: sokak) azonnal antiszemitizmust, "zsidózást" kiáltoznak? Hol van ez megírva? Ha norvégokról beszélünk, senkinek esze ágában sincs "norvégozásért" öklét rázni..és a Föld minden népét ide citálhatnánk, sorban. Mindenkit lehet dícsérni vagy kritizálni, csak a zsidóságot nem? Vigyázat: ez a dolog erősen beteges. A zsidóság magának árt vele; több ezer éve volt rá, hogy meggyőződjék erről.
2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
63%
Kérdező, megosztanád a reakcióidat velünk, hogy mit gondolsz a válaszokról? Mert akár beszélhetünk is róla,vagy duzzoghatsz magadban.
2012. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én szüleim azért utálják a zsidókat, mert szerintük egy hazug, csaló, lopó nép. Megmondom őszintén én ezt még sosem tapasztaltam meg, ennélfogva egyáltalán nem utálom őket. És ki nem állhatom az olyan embereket, akik csak azért utálnak egy népcsoportot, mert más is utálja őket. Legalábbis pl szüleim épp ezt teszik, egy zsidót nem ismernek, mégis úgy szidják őket...
2012. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Én elhiszem, hogy vannak korrekt zsidók is. A baj az, hogy sokmillió ember tapasztalata veletek homlokegyenest mást mutat, és mind ugyanarra jutnak: sunyi, aljas, pénzsóvár és kétszínű nép vagytok. A saját fajtátokbelit is lenézitek, aki nem gazdag.

Nektek csak a gazdag ember ember, a többi sz*rt nem ér a szemetekben.

2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

"A zsidó réteg átlagban tanultabb, okosabb, ezért gazdagabb. "


A zsidó réteg az uzsorázástól gazdag, és ha van kedvük, kifizetik a milliós tandíjakat, a tisztességes ember meg ezt nem teheti meg.


"Következésképpen, féltékenységből utálják őket."


Vagy az élősködő magatartásformájuk miatt, csak úgy következésképpen.


"Az emberek szeretik levezetnia dühüket, amit könnyű gyűlölettel. "


A németek is gazdagabbak nálunk sokkal de még senkitől sem hallottam, hogy ezért gyűlölné őket. Más okokban keresd a gyűlölet gyökerét, öcsi...

2012. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

A zsidó réteg átlagban tanultabb, okosabb, ezért gazdagabb. Következésképpen, féltékenységből utálják őket.

Mindig csak ezt tudjátok felhozni érvként. Hogy mi vagyunk az irigyek, féltékenyek, az eltorzult arcú, habzó hőbörgő "primitív" gójok. Egy ideig énis elhittem ezt a tudatos "nevelést" hogy igen, ők a társadalom legjava.

Mióta viszont elég komolyan tanulom a történelmet (ilyen szakos leszek) azt vettem észre, h a tankönyvek szándékosan irigynek neveznek minden népet. Ugye az egyiptomiak, aztán a közép korban az európai államok voltak "irigyek" a 30-as években a németek. Mindig mi vagyunk a hibásak és irigyek. Ez így érthető is.

De

A német, vagy mondjuk a svédek is irigylésre méltóak lehetnének e érvek alapján. gazdagok, gyönyörű, rendezett országok stb. Mégsem irigykedik irántuk senki. Sőt nem is utáljuk őket.

Akkor mégsem azért "utáljuk" őket mert okosabbak lennének. Valami másért. Ebben viszont nem tudok nyilatkozni és úgy gondolom, van sok rendes zsidó ember. Ez kétségtelen. Valószínű hogy van 1 utáltabb rétegük, az a belterjes fajta, akik most szociknak és liberálisoknak hívják magukat. Na ő rájuk sztem senki sem irigy.

Csak pár ok amiért utálhatnánk őket: tamás gáspár miklós kijelentése: "m.o. 1 köztudottan rasszista ország"

vagy a kertész félék folyamatos gyalázkodása. És még hány ilyen van. Na ezért utálunk titeket. De biztos vagyok benne hogy a többség nem ilyen, csak az ilyen.

Ők maguk generálják ezt az utálatot.

2012. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!