Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unalmas az állandó zsidózá...

Nem unalmas az állandó zsidózás a gyk-n?

Figyelt kérdés
Naponta tucatnyi kérdést tesz(nek) fel valaki(k), melyekben az a közös, hogy mindegyik a zsidókkal foglalkozik. Mi vált ki ilyen monomániát, mitől lesz egy ember annyira beszűkült, hogy ez a téma foglalkoztatja a leginkább? Milyen lelki beállítottsága lehet azoknak, akiknek lételeme a zsidók (és más csoportok) folyamatos utálata?
2010. aug. 23. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
34%
Jó kérdés.
2010. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
61%
Nézőpont kérdése.
2010. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szegény embereknek nincs jobb dolguk...
2010. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
49%
IQ-függő!
2010. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
70%
Most ha a nauruiakról írok, akkor én nauruzok? Ugye mekkora idióta kérdés?
2010. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
48%

"Most ha a nauruiakról írok, akkor én nauruzok?"


- Nem, csak ha "mocskos nauruk, övék minden pénz, felvásárolják az országot, nekik mindent szabad, benne van a Nalmudukban, hogy kislányokat meg lehet erőszakolni, nem történt meg a Naurukauszt" szöveg megy egyfolytában.

2010. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
34%
Ami igaz, az igaz. Hogy mindenki zsidózik egy dolog, de miért? Miért nem például németezik?
2010. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
42%
De unalmas.Főleg kicsi az esélye annak, hogy a hozzáértő személyek írogatnak egyfolytában zsidóösszeesküvéseket.Szerintem legtöbbjük begyöpösödött,kockafejű,nagymagyarországos pólójú tini,akiknek fogalmuk sincs az államigazgatásról,a hitelvilágról és az üzleti életről,de az megy nekik, hogy minden rosszat a zsidókra kenjenek.Ahhoz nem elég bátrak és okosak, hogy beismerjék, a magyar emberek között is van bőven(sőt sztem több is) aki korrupt,megvesztegethető és csak a saját érdekeit nézi.De sztem hülyeség a megkülönböztetés is,mert aki pl egy üzleti tárgyaláson vesz részt,az qrvára lexarja,hogy ki milyen vallású vagy kinek milyenek voltak a felmenői.
2010. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
32%

"Ami igaz, az igaz."


- Ami meg nem igaz, az nem igaz.


"Miért nem például németezik?"


- Mert ahhoz túl gyávák. :) Ajánlom, olvass utána a témának, és rájössz, milyen szociológiai a oka van.

2010. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
52%
azért mert zsidók irányítják a világot, meg azért mert kapzsik. Ezért van a sok zsidózás. Nem néztél elég south parkot, pont ezt akarja bemutatni Cartmanen keresztül
2010. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!