Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Engem már rohadtul idegesít...

Engem már rohadtul idegesít ez a sok zsidózás. Azért mert sok közülük hatalmon van. Nem tehetnek róla, hogy tehetségesek a vezetésben és pénzügyekben más nép meg másban jó ez van Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 23:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Nap mint nap tapasztaljuk a tehetségüket...
2011. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
na erről beszéltem:)
2011. nov. 28. 23:18
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

nem a pénzügyekben erősek, hanem az értelmiségi szerepekben, meg a hatalomgyakorlásban. Amúgy meg nagyon erős csoport. A zsidózásnak igaziból azért nincs értelme, mert állandóan valamiféle tisztességet kérnek rajtuk számon, miközben ha más csoport kerülne lehetőségek, akkor ugyanezt csinálná. Én például ismerek egy szerzetesrendet, akik ugyanúgy egymást tolják, és próbálnak beépülni mindenhova. A zsidózás értelme kb az, hogy sokak számára túl erős konkurencia. Meg azért bennük tényleg kevesebb kifelé irányuló szolidaritás. A zsidózás még azért is értelmetlen, mert csak egy kis részük kattog ténylegesen a hatalomszerzésben és közel sem a csoport egésze. Mellesleg attól, hogy valaki tehetséges még lehet kritizálni.

Szerintem a zsidózás egy unalmas, haszontalan pótcselekvés, ellehetetlenült alacsony egzisztenciák részéről.

2011. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%

Hello!


Én azt nem értem hogy miért leli más örömét abban hogy Zsidózik? Egyáltalán mire jó nem csak a Zsidók, de más népek felé árasztott gyűlölet? Kíváncsi lennék, vajon mi jár azoknak az embereknek a fejében, és vajon mennyire érzik magukat embernek, illetve jól attól hogy így viselkednek.


Én voltam már Európán belül bizonyos helyeken, olyan népeknél akik felvilágosultabbak mint a Magyar. Nos ezek az emberek tudnak arról hogy mi folyik az országunkban, tisztában vannak a politikai helyzetünkkel, még cikkeztek is róla, mégis amikor bemutatkoztam hogy Magyarországról származom nem kaptam megvetést. Elgondolkodtató...

2011. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 /Anita_'94/ ***** válasza:
10%
Engem is idegesít az állandó zsidózás. Nem is szeretnék többet ilyeneket hallani. Ezért az lenne a legjobb, ha egy sem lenne belőlük a Földön, akkor nem lenne ilyen problémánk. Meg sok másmilyen sem...
2011. nov. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
4-es válaszoló, csak hogy tudd, a mindenféle népek utálják egymást. Azt is csak a 20. században sikerült elérni, hogy Nyugat-Európában ne utálják egymást. De ott is utálják az arabokat, a törököket, az afgánokat, az irániakat, az indiaiakat, meg a mindenféle kelet-európait is. És meg is vetik. Ritka szemét húzásaik vannak, főleg ha a főnökeid
2011. nov. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Én egyrészt egyetértek a kérdés feltevőjével, hiszen a zsidók tehetségesek valamiban, így erre inkább alapoznunk kellene, nem ellenük menni, mert akkor nem részesülünk a javaikban. :) Másrészt ma már ha valakinek van egy kis pénze vagy hatalma, azonnal elkönyvelik zsidónak, tök mindegy, hogy amúgy milyen vér csörgedezik az ereiben. Tök gáz.

Szerintem a zsidózás csak a féltékeny emberek sportja, semmi több.

2011. nov. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
93%

Kedves Kérdező,


senkinek nem lenne problémája akkor, ha egy hatalmon lévő zsidó származású a tradicionális magyar értékrend alapján értelmezett jólétért dolgozna. Igazából, fel sem merülne, hogy mi a probléma vele, mert nem lenne vele probléma. :)


A gond tehát az értékrendek különbözőségében van. Egy zsidó építse saját értékei alapján a saját államát, de Magyarországot építsék a magyar értékek alapján, bárki is legyen hatalmon.

2011. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

01:27:


Tény, hogy a földön az erőszak sajnos mindennapos lett, de azért valamilyen szinten van különbség a nemzetek közt. Mivel én viszonylag gyakran járok Svájcba (van amikor hónapokat vagyok kint) ezért már csak tapasztalatból is tudom, hogy ott tapasztalok olyan pozitív dolgokat amiket itthon nem.


Sajnos azt kell hogy mondjam hogy (ne legyen igazam) de tapasztalataim szerint ilyen mértékű rasszizmust, mint amilyen itthon van még sehol máshol nem láttam. Pedig Svájcon kívül is jártam már egy pár országban, a Németekhez is szoktam járni...de érdekes módon külföldön soha nem kötöttek még belém fényes nappal, mint itt Magyarországon, például most a hétvégén is 3 magyar ember, mert nem tetszett nekik a valami rajtam.


Szóval a Zsidózás az országunkban élő emberek mentalitásából származik ezen kéne nagyon változtatni. Nagy tömegek meg nem igazán akarnak változtatni, nézzétek csak meg mennyit okoskodnak, azt gondolják hogy igazuk van. Sajnos ez van...

2011. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 /Anita_'94/ ***** válasza:
50%

8:28, a zsidó pont a saját ''értékei'' szerint építgeti a saját(jának vélt), (eljövendő)államát. A bibi ott van ezzel, hogy rossz helyen teszi ezt, mert ez a mi hazánk. Meg értem a elképzelésüket, mert tényleg szükségük lesz új hazára. Ahol most vannak sok jövőjük nem lesz. Nincs vízük, nincs szinte saját termelésük, de ellenségük arrafelé annál inkább van. Kézenfekvő tehát, hogy kedvezőbb feltételekkel máshol folytatnák. Besunnyognak ellenőrizetlenül, beépülnek mindenhova és még a talajt is kivásárolják alólunk. És sajnos a magyar (és akár az európai) emberek többsége annyira buta, vak, vagy megtévesztett, hogy nem vesz észre szinte semmit az egészből. Vagy nem tulajdonít neki jelentőséget. Esetleg gyáva megvédeni magát.

Szal, megértem én, de tapsikolni nem fogok hozzá.

Valószínüleg nem hobbiból rühellik őket pár milliárdan...

2011. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!