Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arany ember szerkezeti egységei?

Arany ember szerkezeti egységei?

Figyelt kérdés
Sürgős, légyszi segítsetek!
2012. febr. 21. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nehogy segítsen valaki annak a világ lustájának, aki még a regény címét sem tudja leírni, amelyet el kellett volna olvasnia. Olvasd el először!
2012. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen, de nem "jajj, ez csalás, csináld magadtól" és hasonlókra vagyok kíváncsi. Vagy talán nem tudsz olvasni?
2012. febr. 27. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Szerencsére senki sem adott értelmes válaszokat.


Nem az a baj, hogy csalás, hanem az, hogy annyira nem vagy hajlandó saját magad foglalkozni a témával, hogy még a regény címét sem bírod leírni helyesen. Segítek, Google a barátod!

2012. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, de szánalmas vagy! Azért, mert nem írtam oda, hogy "az"? Egyébként meg magaddal foglalkozz, és ha nem tudsz értelmes választ adni, inkább ne írj! Mellesleg többen elküldték levélben, csak gondolom féltek, hogy kiosztod őket arról, hogy mit csináljanak és mit nem. Ennyi!
2012. febr. 29. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azért, mert nem írtam oda, hogy "az"?"


Ezek szerint még mindig nem nézted meg a mű címét, erre nem vetted a fáradtságot.

2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnondod mi a hiba akkor?

En csak olvasgatok ezzel a muvel kapcsolatban,es most kivancsi lettem ,h mi a 'hiba'

Ezt a valaszolonak irtam.

2012. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem az a válaszoló vagyok, de a helyes cím Az aranyember. Mellesleg 1. válaszoló, nem kell parasztnak lenni. Attól h vki elolvassa azt nem biztos hogy tudja mik a szerkezeti egységei.
2013. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ó te jó ég régi kérdés nem tudom hogy keveredtem ide, de buták vagytok emberek. helyesen nem egybe van írva.

Az arany ember

szépen külön. okos válaszolók

2016. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!