Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem abnormális megsiratni egy...

Nem abnormális megsiratni egy állat halálát, míg egy ember halálát le se szarni?

Figyelt kérdés
Picit elgondolkoztatott a téma. Egyre több helyen olvasom, az emberek jobban szeretik az ÁLLATOKAT, mint az embereket. Nem is tudom hogy nevezzem ezt a viselkedést, nem is értem. Ti mit gondoltok erről?
2012. febr. 16. 21:05
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
92%
én ugyanúgy sirattam, amikor meghalt a mamám, mint amikor elveszett a kutyám és azt hittem, elpusztult. Lehet, hogy érzéketlen vagyok. És nem, nem szeretem jobban a kutyát, mint azt az embert, aki 22 évig az életem része volt, nem kevésbé szerettem, csak máshogy. Ettől nem rosszabb ember valaki. Ha le se sz.ja vki egy ember halálát, akkor az vagy nagyon rosszat tett neki, vagy nem ismerte szerintem.
2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
78%
Mert egy állat normálisabb mint egy ember. Főleg egy kutya
2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

ma 21:07


Szánalmas vagy. Akkor cseréld le a környezeted állatokra, ne használj netet se, semmit.

2012. febr. 16. 21:08
 4/60 anonim ***** válasza:
12%
Az ember mégis csak ember és nem alacsonyodhat le az állat szintjére. Sajnos sok olyan esetről hallok én is, hogy egy kutyát többre becsülnek, mint saját gyereküket.
2012. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
81%
Valóban többet ér egy állat az emberek egy (sajnos egyre nagyobb) részénél. Egyébként a kapcsolat sem mindegy, engem is mélyebben érintene ha a kutyám pusztulna el ,akivel napi kapcsolatban vagyok 5éve, mint a nyírlugoson érő dédöreganyám, akivel életemben egyszer találkoztam.
2012. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. febr. 16. 21:12
 7/60 A kérdező kommentje:

ma 21:12


:D

2012. febr. 16. 21:13
 8/60 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sokan azért becsülik többre az állatot, mert szociális problémái vannak. Ahelyett, hogy máshogy közeledne ember társaihoz, inkább elfordul tőlük, mert ez egyszerűbb, és helyükbe egy kutya vagy macska lép. Vele egyszerűbb az élet, konfliktus mentes.
2012. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
94%
A kutyám nem rugdosott és ütlegelt, míg a nagyapám igen. A kutyám odajött hozzám, akkoris ha véletlenül hármast kaptam. Szerinted melyiküket sirattam meg?
2012. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Gondolom a kutyádat. Könnyebb volt utálni a nagyapádat, mint belegondolni dolgokba, igazad van, gratulálok. Konfliktuskezelés, ismered ezt a szót?
2012. febr. 16. 21:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!