Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az amerikaiakat miért nézik...

Az amerikaiakat miért nézik hülyének a magyarok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%

Több olyan hobbim is van, ami miatt amerikaiakkal beszélgetek neten... nem kell általánosítani, van ott is sok hozzáértő és okos ember! viszont az átlag ha nem is hülye, de nem ért dolgokhoz se elméleti, se gyakorlati téren. Ez talán az állami oktatásuk színvonala, meg szemlélete miatt is van.

Viszont lassan utolérjük őket... Sajnos

2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy hülyék a magyarok? Itt legalább nem úgy kell a vizsgákat megoldani, hogy 4-5 lehetséges válaszból kiválasztod a megfelelőt, mint sok nyugati országban.
2012. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Magyarok? Kik?


Na nekem ezek voltak a reakciók. :) Azt se tudják kik a a magyarok így hülyének se tudják nézni őket.

Tudnak kb 5-10 ország létezéséről, a többi meg a "rest of the world". Mi is az vagyunk.

A legviccesebb az volt, hogy sok cég aki szállít Kanadába (de más országban nem) az kirakja az internatonal vagy a word wide shipping titulust, mert hát szállít külföldre is. :)

2012. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14:02 na igen erről beszéltem, de nem feltétlen hülyék csak fogalmuk sincs hogy mi van a világ "számukra kevésbé fontosabb" többi részén ahogy te se tudod mi Türkisztán nemzeti vallása, vagy Belorusszia fővárosa.
2012. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
A zsidóság teljesen tönkretette azt a népet amit amerikainak hívunk.Mesterségesen lebutította őket,ne gondolkodjanak,ne ellenkezzenek csak vásároljanak és vizessenek adót és kuss legyen.Teljesen leszabályozottan és megfenyítve élnek.Nézd meg a túlreagált rendőrségi intézkedéseket,a lebutított közoktatést,az egymás állandó és folytonos feljelentgetése stb.Ez a trend megtalálható Angliában és most már hála az rtel klubnak és tv2 nek már kezd hozzánk is begyűrüzni."Egyenlővé kell tenni az embereket hogy elvegyülhessünk közöttük és nem szabad hagyni hogy gondolkozzanak,mert az nagy anyagi veszteséggel járna nekünk" ezt egy amerikai üzletember nyilatkozatában olvastam.
2012. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bánomisén ***** válasza:
26%

15:10

Üdv, idegen! Melyik dimenzióból jöttél? :-))

2012. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valójában sem kultúrájuk, sem történelmük nincs. Egyszerűen nincs miből műveltséget szerezniük...

Szerintem még az amerikaiak is hülyének tartják magukat. A legtöbb igazán népszerű sorozatuk pont a saját hülyeségüket figurázza ki.

Az oktatási rendszerük silány.


Ennek ellenére "Amerika menti meg a világot" minden filmben... Hát ha valóban ők lennének az utolsó reménye a földnek ...elvesztünk...


Ami még végtelenül ellenszenves az az önkényes "felszabadító megmozdulásai" Irakot is jól felszabadították. (az olaj reményében)... És mit kerestek Vietnamban (beszálltak egy háborúba hogy az akkori gazdasági helyzetükből kilábaljanak.)???


Szerintem ez nem túl korrekt!

2012. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja a Zsidók minden rossz forrása...

Szerintem őket már nem kellet "butítani".

Intelligencia szempontjából jobb lett volna ha nagy része Angol gyarmat marad...

2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én fel vagyok iratkozva egy külföldi levelező oldalra és olyanokkal vagyok kapcsolatba akiket semmiféleképpen nem kiáltanék ki hülyének vagy idiótának és főleg USA-beliekkel beszélgetek.Végül pedig a világ minden táján vannak olyan emberek akik nem tudnak mindent a világ népeiről.Az is lehet hogy éppen kevéset tanulnak egyes népekről.Pl: kínai írókról költőkről nem is tanulunk,pedig velük élünk egy kontinensen.Summa summárum mindenhol vannak okosak és kevésbé okosak,de ettől nem kellene elítélni őket.
2012. febr. 21. 16:00
 10/14 bánomisén ***** válasza:
90%

Sokan ismerünk néhányat a közel 312 és fél millió amerikaiból, nyilván mindenki olyanokat választ közülük maga mellé beszélgető- és egyéb partnernek, aki számára megfelelő szintet képvisel. Ez viszont nem tükrözi az össznépesség szintjét, amit maguk az értelmesebb amerikaiak is rendkívül alacsonynak tartanak.

Egyébként meg nem is igazán lehet "amerikaiakról" beszélni, hiszen az amerikaiak valójában kizárólag csak az indiánok. A többiek mind hódítók és az őket követő bevándorlók leszármazottai. Gyökerek nélküli, egységes kultúra nélküli, most már pénz nélküli nép is, hatalmas arccal és hatalmas agresszióval, de a nagy átlagot tekintve csekély tudással a világról, befanatizálva abba a tévhitbe, hogy csak ők számítanak ezen a földön, mindenki más csak azért van, hogy legyen kit lőni vagy lenézni.


És most lehet lepontozni, vagy, kedves moderátorok, akár törölni is, ezek az apróságok nem változtatnak semmin.

Ja, és a dolog slusszpoénja: a párom, akivel már három éve együtt vagyok, amerikai, és hasonlóképpen vélekedik, mint én. Amikor megismerkedtünk, tudta, hogy Magyarország nem egy új fejlesztésű rovarirtó, hanem Európa egyik kicsi állama, nem kell keresgélnie a térképen, ha megkérdezi valaki, hogy hol van mondjuk Ghana vagy Lengyelország és olvasott már többek között Goethe-t és Tolsztojt is. Ilyen amerikaiak is vannak, igen, csak kevesen :-)

2012. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!