Csak szerintem fura?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szavaztam én is és figyeltem a szavazókat és folyamatosan magyarok szavaznak, nekem ez olyan fura, de nem tudom miért.?! Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem picit furi.:D:/


2012. febr. 21. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom mi ez, de mi a fügvénye, hogy a magyarok szavaznak? Mi ez egyátalán, nem olvastam ám el.
2012. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Röviden és tömören: Brazíliában van egy törzs ahova egy vízi erőművet akarnak építeni, de ezért ki kell telepíteni őket, szóval elveszne a kultúrájuk stb. amit eddig építettek. És az fura, hogy a magyarok szavaznak szóval van úgy, hogy csak magyar neveket látni és nekem ez fura.:D persze jó is.:) meg, ha meg lesz a 750.000 szavazat akkor lesz valami, de nem tudtam kivenni, hogy mi, de gondolom leállítják vagy valami ilyesmi.
2012. febr. 21. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
xd.szerintem nem fura.
2012. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
inkább szokatlan.:D
2012. febr. 21. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos szeretik a kultúrájukat a magyarok, ezért szavaznak, vagy csak simán megértik, hogy milyen az, mikor elveszítik mindenüket. =/
2012. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy ha tök az ellenétéről van szó, hogy ezzel támogatják a döntést, akkor természetesen utálják őket : )) Nem tudom, fura tényleg.
2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre arra szavaznak, hogy NE építsék meg a vízi erőművet.
2012. febr. 21. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fura.Ugyanis éppen a napokban terjed a facebookon ez a felhívás.Nekem is elküldték.

De tévedés azt hinni,hogy ha akár 1000-en is szavaznak az erőmű ellen akkor az elnök visszalép.Nem fog.Az erőmű fel fog épülni.

Egy kis történet,hogy miért nem érdekli az elnököt az őslakosok problémája.

Van 3 kollégám.Mindhárman brazilok.Amikor megkaptam a facebookon ezt a linket,másnap nekik meséltem,hogy mit tervez az elnökük.Az egyik brazil kollégám,nem is tudta,hogy az országában vannak őslakosok.Ennyire nincsenek tájékozódva ilyen téren.A másik kollégám annyit mondott,hogy nem érti miért megy most ez a hír az egész világon,hiszen nem ez volt az első és nem is az utolsó eset,hogy Brazília civilizációja elsöpör egy őslakos törzset.Ahogy mesélte, szinte évente vannak ilyen esetek,hiszen Brazília hatalmas ország,és terjeszkedni akar.

A harmadik brazil kollégám(ő nő) teljesen kiakadt,hogy miért kell a Brazil erőművel foglalkozni.Miért nem azért háborodnak fel az emberek,hogy még ma is Afrika egyes területein az albínó gyerekeket meglincselik,kivégzik,pusztán babona miatt(sajnos ez is igaz történet)

Szóval lehet szavazni ezerrel,de semmi célt nem érnek el.

2012. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most én is szavaztam, de én egy magyart sem látok, mondjuk már elég késő van. Szóval szerintem nem fura, elég sok helyen körbement, és valószínűleg te is akkor szavaztál, amikor egy csomóan észrevették ezt egy másik oldalon.
2012. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!