Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Van egy barátnőm aki azt mondta nekem hogy Csak ölelkezni szeret Ez szerintem mindenkinek fura nem?

Figyelt kérdés
Miért lehet az hogy egy lány nem szeret csókolózni vagy csak csókot adni kapni ?
2011. márc. 14. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az aki nem volt szerelmes.. :) hidd el tudom

àtestem ezen

2011. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti hogy még sosem volt szerelmes vagy csak nem szerelmes most belém ?
2011. márc. 14. 19:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar veled csókolózni, valószínű, hogy nem szerelmes beléd kicsit sem...
2011. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha szerelmes lenne beléd le se tudna kattanni rólad (szerintem)

de ez nem jelenti azt h nem szeret nagyon, de valakinek csak szerelemmel együtt megy a csók is

2011. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozunk egész nap együtt vagyunk megállás nélkül beszélgetünk akkor mi a baj még ??? :(
2011. márc. 14. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem készült fel a csókra.
2011. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódna hozzád csókolózni is szeretne.A csókolózáshoz nem feltétlen kell szerelem.Testi vonzalom kell az biztos.Gondolom még tinik vagytok így az is előfordulhat hogy még sosem csókolózott és fél hogy béna lesz vagy pedig játsza az agyát, hogy nem adja könnyen magát(ez inkább szexre vonatkozik inkább).
2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igen, ez korfüggő is.

lehet, hogy eddig rossz élményei voltak a csókokkal, és ezért nem szeretné erőltetni... vagy még sose csókolózott, szóval fél.

de szerintem még lehet személyfüggő is, hogy szereti-e vagy sem...

2011. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer csók de 1 éve vagyunk együtt és most nem tom mivan !
2011. márc. 15. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
1 év alatt egyszer volt csók?:O:O hányévesek vagytok??
2011. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!