Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ferencvárosban (IX. Ker. )...

Ferencvárosban (IX. Ker. ) vannak normális, biztonságos környékek, ahol érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Minden hely biztonságos, ha nem viselkedsz veréb áldozatként..


1 újpesti ;)

2012. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A ferencvárosi rehabilitált övezet kimondottan nyugodt és barátságos, a Trafó környékére gondolok, ahol sok a sétálóutca.
2012. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Trafó környéke, tényleg!

A Mester utca és Üllői út közötti kis utcák nagyon jók. Lakik ott ismerősöm nem is egy. :)

2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

- Belső Ferencváros(Kálvin, Corvin negyed - Boráros tér) közötti rész, teljesen nyugodt, ott laktam 1 évig, sokat járkáltam arra, soha semmi bajom nem volt

- a Rehabilitációs övezetben a Ferenc térig minden rendben van, a legtöbb lakás új építésű, főleg diplomás arcok laknak arra, arra is megfordultam elég sokszor, éjszaka is, a Ferenc tér - Haller utca között kicsit óvatosabban válogass, kerülendő utcák: Gát utca, Lenhossék utca, Balázs Béla utca, Márton utca főleg.

- a József Attila lakótelep pedig a legjobb lakótelep a pesti oldalon szerintem, itt lakom lassan 2 éve, még soha hozzám sem szóltak egy rossz szót sem(az Ecseri úti metromegálló környékén néha előfordul 1-2 lopás, rablás, de nem igazán jellemző)

Lassan IX. kerület szakértő leszek :D

2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!