Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le itt GYK-en...

Miért pontozzák le itt GYK-en a normális és hasznos válaszokat is?

Figyelt kérdés

Olyan idegesítő számomra hogy normális válaszokat írok, amik szerintem hasznosak is, legalább is legjobb belátásom szerint írom őket, és mégis vannak akik mintha szánt szándékkal 0%-ra értékelnék.

Miért nem lehet elfogadni ha más a véleménye valakinek, miért kell azért lepontozni mert nem ért egyet a többiekkel?

Titeket nem idegesít?



2012. febr. 16. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Én a honlapszerkesztők helyében 78% alatt nem engedném hogy pontozzanak az emberek...
2012. febr. 16. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy örök kérdés :-)
2012. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem járnak ide olyanok, akik csak végignyomják a piros kezet. Ezzel játszanak, nem a válaszokat olvassák... Nem ezt hívják trollkodásnak?
2012. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Trollkodnak.
2012. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!