Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az olyan normális lányok mint...

Az olyan normális lányok mint én hol vannak? 21/L

Figyelt kérdés
Lassan már ott tartok, hogy nincs normális barátnőm, mert vagy kibeszélnek a hátam mögött, vagy pedig "elfelejtenek", mert nem megyek velük berúgni és pasizni. Nekem egy péntek esti berúgás és vad idegenekkel smárolás nem téma. Inkább a barátságos és sétálós, túrázós típus vagyok. Normális pasit akarok. És nem vagyok antiszociális.. A baj inkább ott van hogy azt érzem, én vagyok az egyedüli normális a környezetemben. Vagytok itt olyan lányok, akik normálisnak tartják magukat és hasonló cipőben vannak mint én? Korotok is írjátok ki légyszi. :) 21/L

2012. febr. 23. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 vagyok, de dettó ugyanez a helyzet. Merre felé laksz?
2012. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is itt vagyok (18)
2012. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a helyzet. 16 vagyok, de már ott tartok hogy nem is lány barátokat akarok, hanem fiú barátokat..
2012. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, a többi stimmel. kb 16-17 éves koromig minden rendben volt a barátaimmal meg Velem, utána elkezdtek minden hétvégén berúgni, ami nem az én világom. Elmentem dolgozni, és visszahallottam, hogy milyen nagyra vagyok magammal és társaik.

Sajnálom, hogy elveszítettem őket, de teljesen ellenkező irányba mentünk el. :)

van ez így :)

2012. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én akkor nagyon szerencsés vagyok!!!! Itthon van 3 barátnőm, akik hozzám hasonlóak. A fősuliról van 4 barátnőm, akik szintén hasonlóak. És a koleszból is van két lány. Szóval én el vagyok látva. :)

Egyébként ezekkel a lányokkal hittanon, templomban barátkoztam össze anno. Ők már nem járnak templomba, de azért látni az értékrendjükön, hogy nincs idióta felfogásuk.

2012. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy ennyien vagytok! :) :) Akkor én se adom fel, és azért is találok egy-két barátnőt! :D Utolsó, de jó neked. Irigyellek. :P Kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy ezek szerint ti vallásosak vagytok? :)
2012. febr. 23. 18:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok amúgy, elsőnek válaszolva. :)
2012. febr. 23. 18:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyébként hol van az az itthon? :)
2012. febr. 23. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Én a magam részéről vallásos vagyok, és a főiskolás barátnőim is azok. Gyakorló katolikusok. De persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy nálunk az a buli, ha beülünk a templomba imádkozni. :) Mi is szeretünk hülyülni, és még időnként buliba is megyünk (úgy 2 havonta) ahol aztán cseppet felöntünk a garatra, de persze a mértékletesség mindig a szemünk előtt van. :)

2012. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az itthon az nekem Dorog. :)
2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!