Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon változna e az időtől és...

Vajon változna e az időtől és elmúlástól való félelmem, akkor, ha elképzeléseim megvalósítanám?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta elkezdtem tartani az elmúlástól, az öregedéstől, az eddigi életem 14 éves koromig barátok, szórakozás tette ki (már amit szórakozás címszó alatt lehet érteni annyi idősen), majd a kamaszkor valódi beköszöntével valami elszakadt bennem és egészen 17 éves koromig bezárkóztam, olvastam, írtam, tanultam, nem voltam lúzer, csak egyszerűen nem érdekelt senki és tudtára is adtam mindenkinek olyan jelenetek keretében amit mindenki megmosolygott. Bővítettem a világlátásom, elmélyültem a témákban, filozófiákban és most 18 évesen szeretnék megvalósítani egy csomó mindent, karrier szempontjából persze lassan haladok, ha befejeztem a sulit mehet tovább a gépezet, de az elképzeléseim jelenleg szenvedéllyel átitatott szexuális jellegűek. Szeretnék rengeteget szeretkezni gyönyörű nőkkel, lányokkal, addig amíg még fiatal vagyok, mert megy az idő! Tudok megnyerő lenni, de az eddigi viselkedésem miatt nem hívnak sehová és úgy egyáltalán ötletem sincs hová mehetnék, hét közben mindenki rohan és fogalmam sincs hol ismerkedhetnék ilyen célra, persze kapcsolat jelleggel is benne lennék, ha a másik fél képes lenne kibírni, de elsősorban szeretném kiélni állati ösztöneimet, maradéktalanul megvalósítani a bennem élő állatot, hogy aztán újult erővel vághassak neki az életnek. Borzalmasnak tartom, hogy gyönyörű emberek ezrei sorvadnak el anélkül, hogy kiélték volna magukat.

Ha ez sikerülne szerintetek változna a titkos félelmem, vagy ugyan úgy félnék az öregedéstől? És persze tippeket is várnék, ha van erre egyáltalán bármiféle tipp. Tapasztalatok is jöhetnek, ha valaki járt már hasonló cipőben.


2012. febr. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
17 évesen már tartottál az elmúlástól. Most 18 vagy, és azt gondolod, hogyha kiélhetnéd a szexuális perverzióidat akkor megszűnnének a félelmeid. Kétlem. Kevesebb filozófiai témájú művet kellene olvasnod, és nyitottabb szemmel kellene nézned a világot. Mert a világnak nem kéjsóvár hímekre van szüksége.(van belőlük így is elég) Azért írom neked ezeket a sorokat, hogy rávegyelek arra, hogy az energiáidat jó mederbe tereld. Az energiarobbanás kellős közepén vagy(őslegény ilyenkor megküzdött a többiekkel és győztesként a legszebb ősleányt hajánál fogva bevonszolta a barlangba)és ez kritikus pont a fiatalemberek életében. Régen a beavatások ideje volt. Megtanították a fiatalt uralkodni az ösztönein. No, így kellene...
2012. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma 17:14


Más-szóval ön-megtartóztassak, s vágyaim hagyjam kielégületlenül? Mi ebből a haszon? Bármely pillanatban meghalhatok.

2012. febr. 24. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy elkezdtem olvasni a leírást, arra gondoltam, hogy azt írom: Barátkozzunk összes sürgősen, mert én is ilyen kiadás vagyok. Azonban odaértem,hogy "szeretném kiélni állati ösztöneimet". Inkább ne legyünk barátok. :Đ

Egyébként természetesen hülyeség. Attól még elcsaphat a fagyis kocsi, mert fogod magad és elkezdesz ribancokat gyűjteni. Mert az ugye magától értetődik,hogy normális lányok nem lesznek benne a partiban.

Azt hiszem inkább a mélyére kellene nézni ezeknek a gondolatoknak.


20/L

2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"allati osztonok", de te embernek szulettel. Az erzesem az, hogy te onzo vagy, csak onmagad erzelmeivel foglalkozol, s ezert is van felelmed, hiszen nincs onbizalmad. Csak a fizikai vagyaidnak elsz, amit nem valoszinu, hogy a tarsad elfogad, talan ezert nem biztos, hogy talalsz olyan tarsat, aki igy eltudja fogadni a tulajdonsagaidat, szokasaidat.

Az elmulastol felsz, de mar ujra attol, hogy valamirol lekesel, es elobb kell elmenned stb., ezen feltetlen valtoztatnod kellene, akkor fog megszunni a felelmed.

2012. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!