Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, van köztetek itt...

Kamaszok, van köztetek itt olyan aki ki van közösítve az iskolában nagyon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valamennyire sajnálom is. De ő sem tesz semmit azért hogy megkedveljék. Viselkedés, szag, ápoltság.
2012. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert egész egyszerűen h*lye a srác. De tényleg, 5.-be már is csomó mindenből megbukott (8 osztályos gimibe járunk), azóta nyal a tanároknak. De nem is ez a lényeg, hanem csak egész egyszerűen nem lehet vele értelmesen beszélni, még mindig egy 8 éves kisgyerek agyi szintjén áll. Most így nem tudom megmagyarázni, de nem lehet őt komolyan venni. Ha pl mond valami órán az mindig hülyeség, szünetben csak játszik a telefonján...
2012. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én középiskolában ki voltam közösítve. Soha nem fogadtak be. Nem voltam büdös, nem voltam igénytelen se. Egyszerűen annyiban voltam más mint ők hogy csendes típusú voltam és ez szurta a szemüket. Azzal még nem volt gondom hogy hozzám se szóltak de volt aki rendszeresen piszkált. Odáig fajult a dolog h verekednem is kellett.
2012. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én. Vagy lesz*rnak, vagy a rajzaimat és az ízlésemet fikázzák, vagy azt tárgyalják, hogy lehetne engem megfektetni (11-be megyek). Más opció nem igazán van.
2013. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!