Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha még a...

Mit csináljak, ha még a szünet előtt készítettek rólam egy videót az iskolában (persze az engedélyem nélkül) és ma láttam meg hogy felrakták facebookra?!

Figyelt kérdés

A videóban az van hogy folyamatosan cikiznek.

13/L


2012. jan. 3. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel cikiznek benne?
2012. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Kérted már őket,hogy vegyék le?

Nálunk ez miatt kaptak igaztgatóit,bár ők a youtubra tették és a videóban szereplő fiú engedélyével.

Ha nem veszik le akkor szólj az osztályfőnöknek.

2012. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azzal,hogy ittam,és utána elkezdtem köhögni.De azért köhögtem mert beteg vagyok.Ők meg ott cikiztek hogy megfulladok az italomban meg ilyenek...Így nem tűnik olyan súlyosnak,de azért videón..:S
2012. jan. 3. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
youtubeon fenn van?esetleg megpróbálom leszedni,a facebookon lehet jelenteni ha vmi sértően hat másokra
2012. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáltál beszélni velük?Ha igen és nem segit,talán próbálj egyedül beszélni csak azzal a személlyel,aki felrakta,lehet,ha egyedül van jobban hatsz rá.Amúgy tényleg van "jelentés" gomb facebook-on,ha tényleg nem veszik le.Esetleg megkérsz pár barátodat,hogy menjenek rá ők is,többen jelentsétek.

Ha nem annyira súlyos,akkor viszont hagyd,pár napig maximum szórakoznak rajta,utána találnak más elfoglaltságot és abbahagyják.Tudod,minden csoda 3napig tart.

2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
szemelyi jogok sertese miatt be is perelheted!
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rajta facebook-on, de inkább szólj a tanárnak.
2012. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet jelenteni hogy sérti a jogaid.
2012. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jelentsd fel facebookon a videó feltevőjét!
2012. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!