Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkavállalás, kiköltözés...

Munkavállalás, kiköltözés hollandiába?

Figyelt kérdés
ki mennék dolgozni hollandiába lehetőleg amszterdamba de szinte midnegy hova..Ha jól sülne el a dolog maradék évekre. Elméletileg 1 barátom jönne velem. Friss diplomával, megkopott angoltudással és elég minimális kezdőtőkével. Mivel érdemes kezdeni a dolgot? Olvasgattam utána de eléggé zavaros infokat találni a neten. Hol kezdjek állástkeresni, albérletet keresni, utazást lebonyolitani, papirokat elintézni stb..??
2012. febr. 25. 18:02
 1/2 anonim válasza:

Elöször egy kicsit élénkítsd fel a nyelvtudásodat szerintem (olvass angol cikkeket, nézz angol nyelven filmet stb..).Milyen diplomával jönnél?

Kell némi pénz az induláshoz is. Repülőjegyre (Wizzairrel a legolcsóbb), a szállásra (havi 300 eurótól indul) + 1 havi kaukció is, illetve az első hónapban a megélhetéshez, amég meg nem kapod a fizudat!

Áprilistól lesznek jobban álláslehetőségek itt, most semmi sincs.

Ha valami érdekel még kérdezz nyugodtan!

Üdv Hollandiából!

2012. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én április végén megyek ki Hollandiába, apukám már kinn van tavaly nyár óta.(újsághirdetés alapján)

Én nekem nincs diplomám, viszont az angolom elég jó, egyelőre még konkrétumot nem tudok munka ügyben(én is dolgozni mennék) de állitólag a mezőgazdaság akkortájt beindul, tehát én biztos szerencsét próbálok!Egyébként engem is érdekelnének még milyen lehetőségek akadhatnak!Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak valamennyire, ezek a dolgok attól függenek hogy közvetitőn keresztül mész vagy ott helyben fogsz keresgélni.Előbbi esetben a papirokat elintézik neked és albérletet is intéz a közvetitőd, viszont kevesebb fizut kapsz mert levonnak természetesen.A helyben keresgélős dolgot meg én sem tudom, ezt majd legfeljebb megtapasztalom! :S


22/F

2012. febr. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!