Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a legjobb...

Mit tennél ha a legjobb barátnőd bekavarna a férjednek és ezáltal kellemetlen helyzetbe hozná?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igazán "legjobb barátnő"... Esetleg ha kicsit pontosítanál a szituáción, bővebben tudok válaszolni. :)
2012. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Sajnos így érzem én is.Az a lényeg,h volt egy egy dolog amiről a férjemmel elvileg csak ketten tudtak(egy harmadik személlyel kapcsolatos,aki megkérte a férjemet,h ne adja tovább senkinek,még nekem se,de a "barátnőm" tudta és ő elmondta nekem),és a barátnőm beárulta a férjemet,h ő elmondta neki.Holott ő kürtölte szét.Zavaros,ahogy olvasom vissza,bocsi. :) De ettől érthetőbben nem tudom leírni.A lényeg,h intim dolog,és a "barátnőm" + a 3. fél is benne van.
2012. febr. 26. 02:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak a férjed mondta el a barátnődnek? :S
2012. febr. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem!Ez az,h szerencsétlen senkinek nem mondta,mert nem akart belekeveredni.Az a h...e k..va,mondta el nekem és utána úgy állította be a 3.fél előtt mintha a férjem mondta volna el .
2012. febr. 26. 04:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom lefordítani, a barátnőd és a párod is tudott valamit x-ről. A férjednek x mondta el,ő titokban is tartotta. De honnan tud róla a barátnőd?

Különben meg erre mondják, hogy amit két ember tud, az már nem titok!

2012. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnő és x között volt valami, a barátnő elmondta a kérdezőnek, de x-nek azt mondta, hogy a kérdező a férjétől tudja. Mondd el x-nek, hogy a barátnődtől tudod.
2012. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma 07:17!

Pontosan ez történt.Köszi mindenkinek a válaszokat.

2012. febr. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!