Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kellemetlen legjobb barátnős...

Kellemetlen legjobb barátnős ügy:/! Mit tehetnék ilyenkor?!

Figyelt kérdés
A történet a legjobb barátnőmmel kapcsolatos akit 11 éve ismerek : ) Most vagyunk mindketten 15 évesek ^^ Sosen vesztünk még komolyabban össze, mindig jól szórakozunk ,szinte mindennap látom őt ^^. Ovodába,általánosba,és középsuliba is egy osztályba voltunk/leszünk ( HÁLA ISTENNEK :D!!) Rátérek a lényegre..Szóval osztálykirándulásra mentünk ami nagyon jól sikeredett végülis , ott is aludtunk :D Kölcsön adtam a barátnőmnek (É-nek) a pólómat , mert elkérte : D. Aztán hazaérés utáni napon pakoltam ki a bőröndömből , és oppá nincs meg a pólóm O.o... ne értétek félre nem ért hatalmas traumaként hogy nem volt meg a kedvenc pólóm:).Megkértem őt hogy ha nála maradt eselteg akkor adja vissza nekem : ). De ő szentül állította hogy én azt a pólót ott hagytam oszt.kir.en : D aztán ,meglepő' módon pár hét múlva ,benyögte hogy : Képzeld el nekem is olyan pólóm lesz mint neked , anya vette a vásáron! ...elég gyanús nemde? :D főleg hogy én nem idén kaptam ezt a pólót és nem vásárban :) alias lenyúlta a pólóm és a képembe is hazudott a 11éve ismert legjobb barátnőm ... egyáltalán nem a póló zavar (habár a kedvenc volt , és nagyon sok minden jó dolog történt abba a bizonyos pólóba velem : D) mert nem vagyok irigy , ha elkéri odaadom egy szó nélkül :) csak ez a lopásos hazudásos dolog azért odabasz :/ de nem tudok rá haragudni ... ő nem tudja hogy én tudom hoyg mit csinált.. felhozzam neki a témát? hogy egy kicsit csalódtam benne? vagy hagyjam a francba mert úgysem tudok rá haragudni :)? és hogy mondjam el neki ? (úgyis letagadja amúgy ; )...)
2011. aug. 17. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el neki
2011. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
44%
Mindenképpen mond el neki!
2011. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
79%

Nos, inkább mondd el, minthogy egyszer csak egy komolyan veszekedés során kimondod, és még komolyabb veszekedés lesz belőle. Aminek csúnya vége lehet...

És ha most hagyod, akkor máskor is el fogja veled játszani.

Jobb ha elmondod!

2011. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
64%

Akinek mindig igaza van!:D

Háátt én is jártam már így... elég kellemetlen az ügy.

Szerintem céloz rá az elég kellemetlen lesz neki. Aztán mond meg neki mit gondolsz! :D. vagy kérdezd meg az anyát hogy hol vette pontosan :D. !!


Az én ügyem meg ugy volt,hogy szintén legjobb barátnőm ellopta a nyakláncomat (bizsu volt) később nála voltam és megláttam tuti az volt mert volt egy jellegzetes vonása az egyik kő félre volt benne csúszva tudtam hogy az enyém aztán kutakodtam egy kicsit és más cuccomat is megtaláltam nála OMG, de nem szóltam neki nem voltak olyaértékes cuccok a számumra mint a barátságunk. Viszint a bizalmam lecsökkent iránta.


A másik meg egy táborban voltam és eltünt a szempillaspirálom azon is volt jellegzetes vonás lerágtam a széléről a cetlit. Azt is megtaláltam egy másik barátnömnél :/. Nem haragszom érte :Damugyis régű ügy már., és a bizalom is magmaradt csak rosszul esett akkor de ezt viszont elmondtam épp most és nembántam meg xD . csak hogy tudd :).

remélem megoldodik ez a probléma. :)és remélem hasznos volt a tanácsom. (fuu jósokat írtam :D)

2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na a baráti bizalom... arra nem is gondoltál, hogy tényleg az anyja vette a vásáron? :D

Egyébként meg ha már nem bízol meg benne, akkor majd ha rajta lesz a póló keress rajta mondjuk foltokat, kis szakadásokat amik a tieden is ott voltak, nézd meg, hogy benne-e van a cimke, hogy ugyanaz-e a méret... ;)

2011. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy hol vette pontosan, mert szeretnél Te is egy újat, mert az volt a kedvenced. Ezzel rosszul nem járhatsz, mert vagy meglátod, hogy zavarba jött, vagy lesz egy új pólód :D
2011. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hozd fel, ha ezt most hagyod, máskor is megteheti :S Az meg h nem tudsz rá haragudni, hát irigyellek komolyan, és tuti nagyon mérges lennék ha lopna tőlem a legjobb barátnőm! Én is olyan vagyok hogy kölcsönadok bármit, a lopást sose honoráltam, főleg nem a hazudozást! :S
2011. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát, ha annyira a legjobb barátnője lenne akkor nem lopta volna el a pólóját (bár arra nincs bizonyíték, hogy tényleg ezt tette volna). Amúgy, ha annyira érdekel az igazság, akkor mint az egyik válaszoló is írta, keress a pólón jellegzetességeket. Vagy mikor ott lesz az anyja is, kérdezd meg a barátnőd előtt az anyjától, hogy hol vette a pólót és mennyiért mert a tiéd elveszett és szeretnél egy újat beszerezni :P
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!: D

Nem mondtam el a barátnőmnek hogy tudok a dologról .... :D

csak egy csöppnyi lelkiismeret fuldallást ( sry, nem tudom hogy írják xD) keltettem benne: ) Hogy : Hol vette, mert én is szeretnék venni, meg hogy jól jönne mindenképp egy új, anyukám is lecseszett miatta,és majd az új megvétele után azt mondanám(idesanyámnak:D) hogy mégsem veszítettem el hanem meglett : D :). Szerintem éghetett rendesen a feje ilyenkor a csajnak O.O arra jutottma hogy nem mondom el...mert végülis nem haragszom ,veszekedni sem akarok... de nem bízok már meg benne annyira, csökkent a bizalmam... : ):/

2011. aug. 23. 12:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek után jóhogy csökkent a bizalmad felé. Én tuti nem lettem volna ilyen jószívű vele, és fel nem tudom fogni, hogy hogy nem haragszol rá, de ha te ilyen vagy én nem szeretnélek rábeszélni hogy haragudj csak kicsit nem értelek :D Azt viszont mindenképpen jól tetted, hogy lelkiismeret furdalást csikartál ki belőle, talán előbb utóbb szégyenkezik majd annyira miatta hogy elmondja az igazat :)
2011. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!