Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az embert,...

Hogy hívják azt az embert, akit nagyon/legjobban utáltok?

Figyelt kérdés
Csak a keresztnevét írjátok le. Azt is leírhatjátok, hogy miért.
2009. jún. 7. 11:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tamás, jó barátok voltunk, de elrontott vmit és aztán hazudott, másra kente. Én meg ugye arra akadtam ki, akire kente, szegény gyerek meg nem értette h most miért vele van bajom, miközben nem is ő csinálta.
2009. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Anna. Osztálytársam, ha akar tőlem valamit, akkor kedves, aranyos, egyébként azt képzeli, hogy ő az isten én meg egy senki és ezt érezteti is velem, pedig semmiben nem jobb nálam, órán alszik, szabadidejében kocsmázik és lefeküdt már a fél iskolával, a másik felével csak azért nem, mert egy tizedikes hogy nézne ki egy ötödikessel. És ha esetleg magára ismert, üzenem neki, hogy leszarom.
2009. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Cintia. "Osztálytársam, ha akar tőlem valamit, akkor kedves, aranyos, egyébként azt képzeli, hogy ő az isten én meg egy senki és ezt érezteti is velem, pedig semmiben nem jobb nálam, órán alszik, szabadidejében kocsmázik és lefeküdt már a fél iskolával, a másik felével csak azért nem, mert egy tizedikes hogy nézne ki egy ötödikessel. És ha esetleg magára ismert, üzenem neki, hogy leszarom." (Azért idéztem, mert tökéletesen ugyan ez jellemző rá.)
2009. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Timi.

Mert mióta véletlenül teherbe esett, úgy csinál, mintha ő lenne az első nő, aki gyereket vár. Már úgy volt, hogy kirúgják, de szaladt a hr-re (a főnököt megkerülve), hogy ő terhes, őt nem lehet kitenni. Azóta olyan, mint a mesében... hol van, hol nincs, miközben semmi baja. Utál dolgozni, mindig kihúzza magát a munka alól, pedig tudja, hogy az én csapatom csak besegít neki, és nem az a dolgunk, hogy az ő feladatait megcsináljuk.

2009. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
MSZP (tudom hogy ez nem egy ember)
2009. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Mihály. Azt hiszi, hogy ő az Isten és 4 éven keresztül az volt a legjobb dolga, hogy beszólt.Közbe egyáltalán nem valami értelmes egy ember. Ha látja üzenem neki, hogy leszarom magasról eddig se érdekel és ezután se fog, a beszólásai meg unalmassá váltak mert olyan volt mint egy lemezlejátszó amin a tű megakadt
2009. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Akkor már: MSZP, SZDSZ, FIDESZ, MDF... így teljes :)
2009. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nálam nincs! Van, akit nem nagyon szeretek /több is/, őket mellőzöm, ahogy lehet, de általában és kifejezetten nincs olyan személy, akire azt mondhatnám: jaj, de utálom.
2009. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
István,Imre- Mindkettő a párom apja, az első a nevelő, aki mindig mindenki életét tönkre akarja tenni és elviselhetetlen, a másik az édesapja, aki szarik magasról arra, hogy van egy elsőszülött fia, és csak akkor keres minket, ha neki van szüksége valamire(pedig gazdag,mi meg nagyon szegények vagyunk)
2009. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
93%
Gergely. Tönkretette a rakétaporszívómat és felszívódott.
2009. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!