Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írjatok sznob dolgokat! Mi az...

Írjatok sznob dolgokat! Mi az amiről úgy gondoljátok, hogy sznobéknál divatos?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 03:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
És a lényeg: a leereszkedő, lekezelő, kioktató beszédmód az átlag prolival. És az erőteljes smúzolás a nagymenőkkel, vagy jobb híjján a többi sznobbal.
2012. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ez az ami igazán durva bennük, amin már nem lehet röhögni; amiért legszívesebben leszedné az ember az arcukat.
2012. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azon gondolkodom néha, hogy direkt, tudatosan élik így az életet, vagy ez valami pszichés dolog. Rosszindulat nélkül filózom rajta, komolyan érdekelne.


Ugyanis van egy kollégám, aki pont ilyen, egy üres "lufi", mindig sablonszöveget nyom, sémákban gondolkodik, és próbál valakinek, nagy embernek látszani. És esküdni mernék, hogy ez nem tudatos nála, inkább valami pszichés zavar.

2012. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) Nagyon jókat írtatok!
2012. febr. 28. 07:08
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak eredeti nyelven néz filmet.
2012. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Művészfilmeket szeretek, akciófilmeket és egyéb agymenéseket kerülöm, mert idiótáknak való " féle hozzáálású emberek szerintem rém sznobok, azért mert valami magasreptű ,mélyen szántó szórakozást agyaskodnak, már felsőbbrendűnek tartják magukat, mint akik a könnyebben befogadható szórakoztatóipart részesítik szabadidejükben előtérbe. Ez a legundorítóbb sznobizmus, a szabadideji elfoglaltás alapján való ledegradálása egyes emberektől másokat.
2012. jún. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg sejtem,hogy kissebbségi komplexusuk van, volt, és ezt kell valamivel kompenzálni. Én is sznob vagyok sok mindenben, mert régen egy vacak voltam, és állandó bizonyítási kényszerem van magammal szemben itt ott, hogy majd én megmutatom,hogy én is érek annyit, én is vagyok olyan jó, hogy többé nem türöm a lenézést, most itt az idő,hogy felnézzenek rám, és fel is néztek elég sokszor, tettem is érte, de közben állati sznobbá váltam. De ez a sznobizmus pszichés háttere. Kitörési vágy. Erre jó példa a csóri gengszter rapper nyomoroncok, akik kitörtek a siker felé, most meg az összes foduk drágakövekből van, meg arany sétálópálcával csoszognak akkora nagyurak lettek a rajongók pénzén.
2012. jún. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!