Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párom azzal jött ma nekem,...

Párom azzal jött ma nekem, hogy a irodaimunka amit végzek nem munka. Ti is ezt gondoljátok azokról akik ülőmunkát végeznek?

Figyelt kérdés
nem értem. 22 éves nő vagyok, együtt lakunk ő fizikai munkát végez, asztalos végzettségű én minőségirányítási megbízott vagyok egy cégnél. cseszeget, ha fáradtan jövök haza...és ez eléggé rosszul esik. Fizikai munkát végzők! Ti is így vagytok ezzel? hogy ez nem munka? Mondjuk ő keres 200 000 felett én meg 120 000 et, de nincsen más, így is 6 hónapig kerestem mire találtam...

2012. febr. 17. 12:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Munka, de más. Nem a fizikai erőnlét szükséges hozzá, hanem szellemi teljesítőképesség!

Mindkettő éppen annyira fárasztó tud lenni. Mindkettőhöz állandó koncentráció szükséges, ami lemeríti az "aksit".

Kitalálom: nem akar osztozni a házimunkán? :)

2012. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Bozsikrisz válasza:
91%
Mégis mit vár Tőled, hogy menj el autószerelőnek?
2012. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Az irodai munka is munka és igen fárasztó tud lenni.
2012. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
Tedd le elé az adóbevallását, hogy töltse ki. Úgyis aktuális. Hajrá. Esetleg felsorolhatná a szobabútorokra vonatkozó szabványokat is a hátoldalra. És ha azok megvannak, akkor meg is rendelhetné papír alapon őket az MSZT-től.
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
A párod h*lye paraszt ezekszerint....Hha ennyi az inteligenciája
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Kvasold neki, hogy csinálja helyetted egy hónapig úgy, hogy a fönököknek is megfeleljen. Utána garantáltan elhiszi, hogy munka, söt sok esetben rosszabb, mint a fizikai, mert ott megvan a norma, a pontos folyamat, és neki csak ezt kell elvégzni, neked meg minden egyes esetben át kell gondolni, hogy mi a legjobb megoldás és a felelöség a tied.
2012. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Ez is munka, vkinek ezt is meg kell csinálnia, nem lehet mindenki fizikai munkás. Különösen egy nő nem. Örüljön neki a párod, hogy van munkahelyed, ebben a világban mindent meg kell becsülni.
2012. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Én férjem is asztalos végzettségű és én is irodai munkát végeztem :) Hát, más a kettő.


Ő fizikailag fárad el állatira, én meg szellemileg. Mert igaz, hogy én csak ültem egész nap, de három nyelven kellett felváltva kommunikálnom, könyveléseket ellenőriznem és irányítani a csoportnyi beosztottamat. Ha hazaértem, szellemileg néha olyan szinten kifáradtam, hogy csak na. Ja, és hozzáteszem az egésznapos ülés is elég durva tud lenni, az ember dereka leszakad néha.

2012. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
A fizikális fáradtságot ki lehet pihenni, de a mentális fáradtságot nem. A párod pedig tipikus hímsoviniszta, a nők nagy része irodai munkát végez, a férfiak nagy része fizikait, csakis az lehet a fárasztó és az ér valamit, ha látja az asztalt, amit megcsinált, ha te elvégzel valami papírmunkát, annak nincs foganatja.
2012. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%

Primitiv. Ennyi. Nem tisztel teged.

22 evesen meg jobb, ha idoben megszabadulsz tole.

Kulonben idovel jon az, hogy a terhes nok csak nyavalyognak, a kismamak nem csinalnak semmit, stb..

2012. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!