Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki rosszindulatú, vajon...

Aki rosszindulatú, vajon tudja magáról, hogy az?

Figyelt kérdés
Rengeteg gonosz, rosszindulatú ember van a környezetemben. Vajon ők tisztában vannak azzal, hogy sokszor ártanak másoknak?

2012. márc. 1. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ők inkább rafináltnak,ügyesnek tartják magukat.
2012. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyan rosszindulatú emberrel, aki, amikor szembesítették ezzel a tulajdonságával, beismerte volna. Hogy mi játszódhat le a fejükben, azt nem tudom, de az ilyenek hangosan tiltakoznak a jelző ellen, és mindig meg tudják magyarázni, hogy miért is nem rosszindulat az, amit tettek.
2012. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan állítom, hogy nem tudják. Ha tudnák nem tennék, ez az egyik. A másik, hogy a saját bőrömön nem egyszer tapasztaltam, hogy ha egy rossz indulattal közeledő embernek visszavágok, még énnekem kell elnézést kérni a végén. Soha nem veszik észre magukat, hidd el. Ezeknek az embereknek kb. akkora egójuk van, hogy nem is látnak tovább önmaguknál. Nem egyszerű ez, pszichológiai esetek. Együtt érzek veled, mert az utóbbi időben engem is ért annyi atrocitás, hogy már számon sem tudom tartani, de nem is akarom. Le tojom őket magasról és amikor felhúzom magam, azokra gondolok, akik jó fejek és normálisak. Nehogy már én érezzem magam szarul azért mert a másik antiszocializált...
2012. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudják csak hülyén nézne ki, ha be is ismernék. Van aki hirtelenségbl tesz olyat amit megbánt, kősőn, de tudja. Vagy szándékosan és ezt tudja, de nem érdekli. Szerintem jól tudják csak vagy nem foglalkoznak vele vagy már késő.
2012. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legtobb esetben... Van aki origial rosszidulatu, depresszios, szar az elete es azon eli ki magat hogy maset is azza tegye, vagy ha az a valik boldog akkor belekot a boldogsagaba, a regi rossz dolgokat hozza fel, es pontosan tudja mit csinal! Es a 2-nek igaza van rafinaltnak tartja magat! Az ilyen emberek akikkel en talakoztam mind kover volt! Legutobb is segitettem egy regi ismerosomnek, mert szerecsetlen volt...es annyira rosszindulatu, pletykas, kotozkodo volt a csaldommal (akik megengdtek hogy naluk lakjon amig osszeszedi magat)hogy 1 honap alatt annyira megerontotta naluk a levegot, hogy nem is beszelunk mar egymassal egyaltalan... Meg ezek utan is az en csaladom segitett neki hogy munkat talajon es uj heleyt lakni! Na mindegy... Nagyon jol tudta o hogy mit csinal!!! Ez is egy kover no volt!

A masik esettel meg nem talakoztam de, hogy nem tudna magarol... de biztos van ilyen is!

2012. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vajon ér valamit, ha a szemébe mondom, mi a véleményem róla?
2012. márc. 1. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze. Mégjobban nem leszel szimpatikusabb nála.
2012. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abszolut nem er semmit! Ne tedd, nem eri meg. Ugysem fog az illeto valtozni es nem eri meg magadat idegesiteni ez miatt. Igaza volt az egyik elottem valaszolonak, hogy meg a vegen neked kell bocsanatot kerni, mert az illeto felhaborodik! Ugyanez tortent azzal az ismerossel akit korabban emlitettem. Megprobaltam el magyarazni neki hogy a viselkesede undorito volt a csaladommal szemben es meg neki allt feljebb hogy mindenki hulye es neki van total igaza!

Szerintem tedd tul magad ezen a szemelyen, akirol beszelsz es probalj meg eltavolodni tole (ha lehet) ugy hogy eszre se vegye... Igy nem leszel hibas semmiben.

2012. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Pedig bíztam benne, hogy hatásos lehet, ha valakinek megmondják az arcába az igazságot.
2012. márc. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!