Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne beszüntetni...

Hogyan lehetne beszüntetni ezt a rosszindulatú pletykát?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki összejövök egy pasival,aki sokat csalódott az előző kapcsolatában,az illető nő 8 évig csalta.Én is,ő is vágyik egy normális kapcsolatra.Viszont:olyan faluban élek,ahol nem lehet anélkül pl. rámosolyogni egy pasira,hogy ne hoznának hírbe vele.A saját unokatestvéremmel is úgymond "összehoztak",amiért el szokott jönni hozzám.Egyszer egy nős pasival is hírbe kevertek,pedig SOHA semmi nem volt köztünk,nem venném el más férjét.

Nos én most attól félek,hogy valami úton módon a fülébe jut ez a rosszindulatú pletyka és majd azt hiszi rólam hogy én is "olyan" vagyok mint a volt nője,aki mindenkivel összefeküdt.Pedig nem!!!!Én nem merem elmondani neki,mit terjesztenek,félek hogy elveszítem.Ti mit tennétek a helyemben?


2011. okt. 25. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már most az elején nem vagy teljesen nyílt és őszinte, akkor mi lesz később? Az emberi kapcsolatok olyanok lesznek, amilyen alapra építik őket. Most az elején kell tisztázni minden kérdést, nyiltan és őszintén megbeszélni minden problémát, és gondot ami nyomaszt, és akkor meg lesz a jó alap.


Üdv. Péter

2011. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van,meg kell beszélnem vele.Aztán remélem,elhiszi,hogy tényleg nem volt semmi.Bízom benne hogy egy alaptalan pletyka miatt nem veszítem el...
2011. okt. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!