Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alapvetően rosszindulatú nép...

Alapvetően rosszindulatú nép vagyunk?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nagyon fáradt vagyok mostanában, mert nem rég született kisbabánk és persze kapom az "aki éjszaka legény..." típusú "bölcsességeket". Illetve igen rossz néven veszik, hogy esetleg lassabban reagálok, mindezt persze úgy, hogy fogalmuk sincs mi van a háttérben. Nem értem miért kell a magyaroknak fél-, vagy nulla információból a legmesszemenőbb következtetéseket levonni, miért gondolják, hogy buliztam egész éjjel. Csak azért mert fiatal vagyok? Na és? Nem értem. Ha valaki fáradt, nekem nem az az első gondolatom, hogy biztosan egy idióta és miért nem feküdt le korábban, meg miért nem pihent eleget... Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni és tényleg miért kell nulla infóból bármire is gondolni? Sokan annyira okosak, hogy csak rám néznek és már tudják is, hogy "rossz életű" vagyok, komolyan?
2011. okt. 6. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
meglehetősen
2011. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már megint részeg vagy...
2011. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. A munkahelyeden nem tudják, hogy apa lettél? Nagyon savanyú vagy, pedig boldognak kéne lenned. Mi az igazi ok, ami miatt kivagy?
2011. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a magyarok, az emberek többsége alapvetően ilyen, persze arányaiban itt többel találkozhatsz, mint máshol... Megoldás? Hagyd figyelmen kívül őket. Próbáld magad "normális" emberekkel körülvenni, ne foglalkozz a többiekkel. A család-barátokon kívül kevés emberrel éri meg hosszabb-bonyolultabb kapcsolatot kialakítani... :D
2011. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

01.49

Szerinted mi? Az alváshiány, és h még baszogatják is, mi más? :D


A válasz nem! Csak a rosszindulatú hangok mindig hangosabbak!!! Pl miért is hallanád azt aki semmilyen következtetést nem von le? Az nyilván nem is gondol semmit, csak konstatálja h fáradt vagy.

2011. okt. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
01:49. Ne viccelj már, 3 gyereket nevelek (a legkisebb 2 éves). Ha valaki, akkor én tudom, mi az az alváshiány. A férjem is tudja. Ettől még sosem voltam világháborús kedvemben. Miért nem tudják a kollégák hogy mi a szitu? Vagy ez csak nekem furcsa? Ha tudnák, akkor viszont nem mondanának ilyen "okosságokat", amiket a kérdező sértésnek meg b.szogatásnak vesz, holott ezek kedves, viccelődő szavak.
2011. okt. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na igen minden ember magából indul ki! ÉN pl világháborús hangulatban vok ha nem alszom ki magam, miért ne lehetne a kérdező is? Csak azért mert te nem? Ugyan-ugyan. Mindenkinek más a szervezete!
2011. okt. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is más van a háttérben. Az alváshiány lehet oka egy-egy időszakos bosszankodásnak, de én itt folyamatos duzzogásról olvasok.
2011. okt. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Közben aludtam kicsit, köszönöm a válaszokat:) Igaz, nem fejtettem ki, de az is fontos körülmény, hogy olyan helyen dolgozom, ahol naponta sok száz emberrel kell kommunikálnom. Tehát a kollégát természetesen tudják és türelmesek is:) Alapvetően az alváshiány a bajom. A duzzogó hangvételnek - így utólag visszaolvasva - annyi az oka, hogy nagyon elmerültem a kérdésemben miközben feltettem azt, és kicsit úgy összejöttek a sérelmek a fejemben:) Szóval nem vagyok ilyen, csak ez most így sikerült. Szimplán csak fáradt vagyok és persze az alváshiány miatt ingerlékeny, mint minden emberi lény jellemzően;)


A legjobban az a válasz nyugtatott meg, hogy nem vagyunk annyira rosszindulatúak, csak azok a hangok erősebbek. Tényleg így lehet, köszi:)

2011. okt. 6. 04:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Az volt már, hogy aki éjszaka legény, az nappal is legyen az?
2011. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!