Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 2 ismerősöm minősíthetetlenül...

2 ismerősöm minősíthetetlenül viselkedik velem és haragot generál felém, pedig egészen eddig béketűrő és hallgatag voltam, tehát 7 hónapig. Mit tegyek ez ellen? 18F

Figyelt kérdés

Két olyan ember, akit szinte mindenki utál (az egyiknek viszont sok barátja van) teljesen rám szállt a suliban (osztálytársak) pedig SEMMI okot nem adtam erre. (És ezt mindenki más alá tudja támasztani) Próbáltam nem odafigyelni elengedni a fülem mellett, de a helyzet csak még rosszabb lett. Próbáltam kb 2 hónapja visszatámadni is, lekezelni, de semmi változás nem történt. Nekik akármit csinálok baj, az is baj ha mással beszélek, ha a tanárral beszélek, ha nem veszem észre, ha észre veszem, valami indokot mindig talál hogy beszóljanak. (A legidegesítőbb, ami minden héten van, hogy teljesen mással beszélgetek egy témáról, valamelyikük pedig a háttérben leolt engem, mintha olyan sok köze lenne a dologhoz.) Számomra már rég nem léteznének, nem is érdekelnek, nem tudom mi van velük és nem is érdekel, de ha folyton támadnak, nem tudok erről megfeledkezni. Sokan mellettem állnak, támogatnak, illetve erősítenek, hogy tényleg nem szabad foglalkozni az ilyen emberekkel, ami igaz is, de ennyi támadás után, ilyen rendszerességgel, ez már lehetetlen feladat... A magánéletembe taposnak. Mitévő legyek?


18F


2012. márc. 5. 14:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!