Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyukák mit lehet tenni a...

Anyukák mit lehet tenni a lépcsőházban dohányzó szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Bocsánat már írtam hasonló kérdést ki, de nem sok válasz érkezett ezért is kérdezem hátha valakinek van valami jó ötlete. A felső lakó a lépcsőházban dohányzik, ahogy megy lefele. A füst beszivárog a lakásokba és persze szívjuk ahogy közlekedünk.Már szóltam neki. Két gyermekünk van, elég sokat betegek.(krupp, Jelenleg is mindkettő influenzás magas lázzal, köhögéssel.)Nem érdekli. Azt mondja más is dohányzik. Különben is az utcán is szívjuk és ha nem bírjuk elviselni akkor lakjunk vitrinbe.Kiírtam többször is, letépi.Szóltam a közös képviselőnek. Kiírta szintenként, plusz a faliújságra és házirendet rakott ki letépte.Mit lehet még tenni? A lépcsőházban és a közös helyiségekben tilos a dohányzás.
2012. febr. 18. 10:49
 1/8 anonim válasza:
50%

Szia!


Önkormányzat? Mondd el ezeket, hogy még a közös képviselő is tehetetlen.

2012. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Fénykép-videó,majd rendőrség.Aztán majd jól megbüntetik jó pár karton cigi árára.
2012. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok még,tegyél a zsebedbe-vagy kezedbe hangrögzítőt és vedd fel azt is,hogy lázadozik !
2012. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
50%
Szia.Nálunk ugyan ez a helyzet,a mellettünk lakók dohányoznak.albérlők.Szép szóra bunkók voltak.Kirakattam a dohányozni tilos táblát a közös képviselővel,meg megfenyegettem őket,hogy ha még egyszer rajta kapom őket kiívom a rendőrséget.Nem akarom elkiabálni,de pár napja nem éreztem.Ja és még a főbérlőket is értesítettük.
2012. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
ja és még annyi,hogy ők direktbe kiálltak a folyósó ablakhoz,úgy,hogy van erkélyük és volt pofájuk megkérdezni,hogy most akkor menjek le dohányozni?Erkéllyel.Eszem megáll.4 es voltam.
2012. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a fényképpel, videóval semmire se mész (még téged vesznek elő, mert beleegyezés nélkül veszed fel), nálunk kamera van felszerelve és a lakásszövetkezet sem nézhet bele a felvételekbe, csak ha valaki feljelentést tesz (persze saját költségre), tudom mert mi most mentünk át ezen mert felfeszítették a postaládánkat, pedig ez már a bűncselekmény kategóriába tartozott.
2012. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Személyiségi jogok, nem lehet őket fotózni.Valamit csak kellene tenni, mert ez nem állapot.Ez már a rosszindulat teteje amit csinálnak.Azt a fél percet míg leérnek ki lehetne bírni.Ez meg, hogy letépik a hivatalos papírt őket minősíti.
2012. febr. 18. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Be kell kenni szarral a kilincsüket,bocs,de jobbat nem tudok.
2012. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!