Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha csak úgy oda jönnek, és...

Ha csak úgy oda jönnek, és kötekednek velem, mit mondjak/csináljak, hogy ne legyen bunyó?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer fordult elő, hogy voltam a suliba, és valami baja volt az egyik gyereknek(nem tom, fel idegelte a tanár vagy bármi), és nem ismer engem, én se őt, odajön, és mondja, hogy "mivan te csicskagyökért!, Mivan, mivan mi!? ^szétbszom a fejed, mivan!?"

e úgy m, hogy annyi se tudtam mondani, hogy semmi bajom, csak a haverja állította le, hogy "hagyad már..."


Máskor meg egy cigány kért cigit, mondom, hogy nem dohányzom, szóval nem tudok adni... erre "mi az, hogy nem adsz, szétbaszom mindjárt a fejed, ha nem adsz, te csicska!" Akkor pont jött a busz, és megúsztam...


Ilyenkor mit tegyek? Mert nem akarok verekedni, de azt se akarom, hogy most akkor mindig csak kussba álljak, és nézzek ki a fejemből.

Valahogy le lehet nyugtatni az ilyeneket?

Miért mindig engem találnak meg?


Ía és kigyúrni nem akarom magam, szóval az felejtős.


2012. márc. 6. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

"Miért mindig engem találnak meg?"

Mert hagyod magad. Két lehetőséged van: Vagy nem foglalkozol velük, csak legyintesz, vagy bemosol egyet a képébe. Nem szívesen mondom ezt, mert az erőszak az egyik legrosszabb megoldás, de van, hogy ki kell állnod magadért. Pontosan azért csinálják, mert érzik, hogy félsz. Szedd össze magad! :)

2012. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel beszélni nem lehet, mert olyan buták hogy ha 1-el kevesebb agysejtjük lenne valószínűleg még lélegezni is elfelejtenének.

3 dolgot tehetsz: Megfutamodsz, nem veszel róluk tudomást, vagy megvéded magad. Ha megvéded magad akkor viszont valószínű hogy legközelebb jönni fog a csáláád is, szóval csak okosan.

2012. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"érzik, hogy félsz"

De, hogy? Nem ismernek, illetve csak úy random oda jönnek, nem temegek, meg semmi...

2012. márc. 6. 15:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze, ezek ilyenek hogy csak úgy odamennek mindenkihez.

Itt mutatja az öreg hogy mit kell ilyen esetben tenni:

http://www.youtube.com/watch?v=DhkO56WLc30

2012. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bepróbálkoznak több embernél, és aki nem reagál, nem védekezik, arra rászállnak.


Amúgy nem irigyellek, kb. olyan viszonyok lehetnek ott, mint egy börtönben. Amúgy ez más iskolákra és környékekre is jellemző sajnos.

2012. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hálát adok az égnek, hogy nem most vagyok tizenéves! Az a baj, hogy az ilyen primitív gyökerek csak a saját szintjükön értik meg a kommunikációt. Ha értelmesen szólsz hozzájuk, akkor csak felbőszíted őket, mert nem értik, mit mondtál. Kerülni kell az olyan helyzeteket, ahol kapcsolatba kerülhetsz velük. Ne nézz rájuk a folyosón, buszmegállóban, mert a tekintetedből kiolvassák, hogy nagyon nem szeretnéd, ha odajönnének kötekedni.
2012. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kinézet sokat számit, egyszer lenyiratkoztam félcentisre rögtön belémkötöttek, megjegyzem se előtte se utána nem történt ilyen pedig lassan tiz éve kocsmázom egyedül :D

ha már megtörtént a baj semmikép ne látszódjon rajtad hogy viszakozol lépj fel agressziven ,vagy nevesd ki ha képes vagy rá

mondjuk az se rossz ha a haverokkal beveritek egymás képét néha ,... mert ha heccböl ilyeneket csinálnak akkor milyenek lehetnek ha komoly a helyzet

és végül ha minden kötél szakad hordj gázsprayt, nem tesz nagy kárt de nagyon fáj..........

2012. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És ameddig csak az arcomba másznak, addig ne üssek véletlen se nem?

Sokan mondják, hogy ilyenkor, ahogy oda jön keménykedni egyből húzzak be a képébe, és akkor meglepődik, és nem fog vissza ütni... De nem tom...

2012. márc. 6. 16:07
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha cigány, ne üss automatikusan. Ritkán van egyedül: a közelben lehet még 3-4 falkatag, és akkor agyonvernek. Ha egyedül van, akkor pedig kést ránt. Ne feledd: akárhogyan is védekezel, cigánnyal szemben nem lehet igazad. Téged hurcolnak meg mindenképpen.
2012. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem javaslom hogy kezdeményezz mert könnyen húzhatod a rövidebbet rosszabb esetben komoly kárt okozhatsz benne, és nem mellesleg jöhetnek a haverjai , viszont nagyon vigyázz rá hogy ne tudjon megütni, ha meg akar fogni azt se engedd lökd el a kezét ha bizonytalan akkor viszakozni fog
2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!