Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha beszólnak nektek mit...

Ha beszólnak nektek mit csináltok?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt mondja neked kúrva anyád,mit csinálsz?

Visszaszóltok, esetleg megütitek az illetőt?


2012. febr. 11. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
visszaszólnék, ha meg folytatja akkor orbavágnám
2012. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te de hülye vagy.Direkt írtam hogy mit szól be nehogy félre értse egy hülye gyökér.
2012. febr. 11. 12:43
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló kösz.
2012. febr. 11. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem szólnak be, én pedig nem adok rá okot. Ha mégis ilyen helyzetbe kerülök, az illető pofájába röhögök, és közlöm vele, mennyire szánalmas, ez többnyire hatásos.
2012. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
beverem az orrát oszt többet nem pofázik.. :'DD
2012. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felmérném az erőviszonyokat és annak függvényében cselekednék. Mintha meg sem hallottam volna, Visszaszólás, Egyből odamenni és beverni a pofáját.
2012. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
visszaugatok és elfutok
2012. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Valaki írta: "Ok nélkül nem szólnak be"


Nálunk igen! Egy rohadt cigány ok nélkül kiabált nekünk az iskolában, amikor beszélgettünk a barátommal "k*rva anyátokat", meg hogy "sz*pjátok le a f*szomat", meg ilyenek, ez a gyerek vagy fél méterrel alacsonyabb volt nálunk, és mernek emberkedni velünk...

...persze csak ablakon keresztül mert. Ha bent lettünk volna, már bevertünk volna neki olyat, hogy összesz.rja magát.


És hogy a kérdezőnek is mondjak valamit:

Attól függ, hogy kik szólnak be. Nem mindegy, hogy egy ilyen kis taknyos cigánykölyök, vagy egy kigyúrt ember.

2012. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Aki azt írta nem szólnak be ok nélkül, de beszólnak csak szerintem te nem kerültél még olyan helyzetbe. Vannak sajnos olyan primitív emberek akik ok nélkül szólogatnak be. :/ Na most elsőre én is csak felmérném, hogy erősebb-e nálam ha erősebb akkor csak maximum teszek neki egy megjegyzést hogy vegyen vissza majd elsétálok ebben fenn áll az a veszély, hogy utánad jön és jól elkalapál... Ha viszont én vagyok az erősebb bevernék neki egy olyat hogy összesz@rja hugyozz@ magát. Én konkrétan nagyon utálom hogy ha valaki anyáz az anyámat senki ne vegye a szájára szerintem, én ezért bizonyos körülmények között ahogy mondtam ütök.
2012. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja csak akkor mertek emberkedni, kiállni magatokért, ha bizonyosan gyengébb az illető? szárhazi gyáva férgek.
2016. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!