Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a meztelen nős plakátról? (a nő lent)

Figyelt kérdés

Meztelen nő reklám plakát

[link]


2012. márc. 7. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem.
2012. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötletes.A reklám célja az hogy felfigyeljenek rá.
2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy szimpla halbolt plakátja? Hát hogy is mondjam, szerintem ez már rég nem ötletes, inkább a hatásvadász kifejezést használnám, bár talán találóbb lenne az, hogy ízléstelen.

Ha szeretném a halat, akkor azt nyilván megenni venném, és nem hiszem, hogy gusztusom támadna rá attól a képzettársítástól, hogy azt a halat egy maca a nemi szervéhez dörgölte.

Ráadásul ez a plakát egyértelműen a férfi vásárlókat célozza meg, viszont ennek nem látom nagyon értelmét, hiszen a halevés mióta kimondottan férfi szokás? Amennyire én tudom, az élelmiszer vásárlásokat még manapság is főleg a nők bonyolítják le a legtöbb háztartásban, ezért eleve egy elhibázott ötlet, amit arra a közhelyre alapozott a kedves hirdető, hogy "pucér nővel mindent el lehet adni".

2012. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Beteg. Ízléstelen.

Külön a hal, ok.

Külön a meztelen nő, ok.

De a kettő együtt, így?

Nekem inkább visszataszító.

2012. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A figyelmet felkelti, az biztos.
2012. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%

Látom a jelen lévők közül senki sem horgászik, vagy horgászott valaha is. A képen látható lánykával valóban csak a figyelmet szerették volna felkelteni ami ahogy a linkelt képen is látható sikerült is bizonyos körökben. Azt pedig hogy a vásárlás nagy mértékben a nők bonyolítják ki kérem magamnak és sok hozzám hasonló férfitársamnak. A halleves pedig ha igazán finomra készítik el akkor azt bográcsban teszik ami mellett én még nőt nem láttam sohasem.

Egyébként a képen látható hogy az idős hölgyet nem zavarja a képen látható lányka nem úgy mint a sok válaszadót itt. Szerintem irigykedtek!

2012. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, látom elkerülte a figyelmedet, hogy én általánosságban írtam, hogy a bevásárlást a nők szokták lebonyolítani. Senki nem mondta, hogy férfiak nem szoktak, de többségében a nők járnak boltokba, piacra.

Főzésről pedig szót sem ejtettem, bár ez engem igazából hidegen hagy, mert egyáltalán nem szeretem az édesvízi halakat.

Na mindegy, én mindenesetre biztos nem vásárolnék olyantól, aki annyira primitívnek néz, hogy feltételezi, az én figyelmemet csak pucér nővel lehet felkelteni.

2012. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De most ha egy pucér férfival reklámoznák (ha már rávilágítottatok, hogy főleg nők járnak bevásárolni), arra sem mondanám hogy ötletes, inkább elkeseredett és gagyi próbálkozás, hogy náluk vásárolj halat... Az igazi minőségi termékeknek meg amúgy sem kell reklám, tehát +1 ok hogy ne ott vegyek halat.
2012. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csaj igen szép, de a haltól kihányom a belem.
2012. jún. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!