Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem fura egy...

Szerintetek ez nem fura egy kicsit? ( Meztelen noi kepek)

Figyelt kérdés

Szoval az osztalyomban vagy egy ora ami kozos egy sraccal. Eleg furcsa srac nem beszel, nem tarsalog senkivel allandoan a fullhallgato van a fuleben (amugy amerikaban elek 1.5 eve) es bombol a zene. Ha a tanarok beszelnek hozza, olyan mintha mas dimenzioban lenne tok furi a gyerek. Ahm en sem szoktam tul sokat beszelni, de azert, mert en nekem az angolom nem olyan jo. Eloszor azt hittem, hogy biztos neki sem jo, azert nem beszel. De aztan kesobb mikor megszunt az elso semester, es eljott a masodik, akkor mindenki osztalyt valtott es osszekerultem ezzel a sraccal egy masik oran! Nos a tanarno ki akart valamit venni a konyvebol, es hirtelen ki kiesett belole egy rajz, egy nagyon jo rajz, ilyen nem is tudom ilyen urhajos csavot abrazolt, aztan elokerult tobb rajz...Meztelen csajok rajza jo sok. Marilyn Monroe amikor a szel felkapja hirtelen a ruhajat, aztan meg egy par meztelen lany rajza. Az egesz osztaly nagyon lesett azokon a rajzokon, mivel eleg elethuek voltak Lol...

A tanarno zavarba jott, de ahm amugy eltekintve, hogy meztelen noket rajzolt, oszinten szolva nagyon jok voltak tehetseges volt a srac a maga fura modjan, tok elethuek voltak. Ki gondolta volna, hogy az a kukagyar ilyen ugyes, habar azt sem gondoltam volna, hogy meztelen noket rajzol.


16 evesek vagyunk


Nincsn ugy igazan kerdesem, csak azt szeretnem ha kifejtenetek a velemenyeiteket, errol a meztelen noket rajzolo 16 eves gyerekrol, ez nem furi egy kicsit??? En is nagyon jol rajzolok, en is embereket szeretek rajzolni, de nem meztelenul es en is 16 eves vagyok.


2012. febr. 8. 05:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibak miatt egy kicsit almos vagyok! Amit hirtelen eszre vettem:


"en is embereket szeretek rajzolni, de nem meztelenul"

Nem rajzolok meztelenul Lol ugy ertettem, hogy meztelen embereket nem rajzolok.


"Az egesz osztaly nagyon lesett"


AZ egesz ostaly NAGYOT LESETT NEM nagyon lesett

2012. febr. 8. 05:53
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát igazából eléggé művész lélek lehet a gyerek, talán túlságosan is. Sokfajta művész van, van akinek megkapó jelleme van, de általában visszahúzódóak, de gyakran teljesen antiszociálisak is, mint az alábbi esetben. Nyilván valóan az hogy rajzol önmagában jó, főleg ha jól is rajzol, és az hogy mit rajzol az is inkább az érdeklődési körét, illetve a belső titkos vágyait takarja. Ő nyilván valóan tudja hogy nem igazán vannak nagy sikerei a csajozás terén, de ettől még ő is ugyanúgy vágyik rá, mint bárki más korabeli. Hogyha elhivatott valaki, akkor gyakorlatilag a téma kötetlen, csak nyilván a józan ész határain belül kell hogy essen, ami szerintem a fiúnál még áll, úgyhogy abnormálisnak semmiképp se nevezném, a perverzió is kizárva, mivel az összes többi srác is néz fotókat (meg más egyebet is) meztelen nőkről ami szintén teljesen normális viselkedés. Én csak akkor tartanám furcsának ha mondjuk egy 11 éves srácról beszélnél. A gyerek egyetlen hibája talán tényleg csak hogy antiszoc, de az nagyon.
2012. febr. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És hol vannak a meztelen női képek??? :D
2012. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a meztelen női képeket úgy hívják, hogy akt. Magyarországon is tanítják a művészeti szakközépiskolákban. Nincs benne semmi ferde vagy perverz.


Persze vannak még prűd emberek - nem rád értem -, például a mi iskolánkban is lett volna egy kiállítás a tanulók munkáiból az aulában, de mégse lett, mert sokan úgy vélték, hogy egy egyházi iskola szellemiségéhez nagyon nem illenek az aktképek.

2012. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nincsn ugy igazan kerdesem, csak azt szeretnem ha kifejtenetek a velemenyeiteket, errol a meztelen noket rajzolo 16 eves gyerekrol, ez nem furi egy kicsit?"


Tekintve, hogy kb. mindenkinek volt középiskolában 1-2 ilyen osztálytársa, ezért furcsának kevéssé lehet nevezni. Egy 16 éves élettapasztalatával persze még sok minden furcsa, ahogy 3 éves korunban az egész világot egy elég meglepő, furcsa és érdekes helynek éreztük.

2012. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!!! Nos azt en is tudom, hogy a meztelen kepek azok akt kepek, azert annyira analfabeta nem vagyok lol...


Jah hat igen tudom hogy muvesz lelekre vall meg ilyenek, csak meg en soha nem lattam ilyet. Kisse meglepett a dolog..mondhatjuk igy is.

2012. febr. 12. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!