Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dolgoztál már influenzásan?

Dolgoztál már influenzásan?

Figyelt kérdés
Miért kellett bemenned, és mi volt a bajod, mikor volt

2012. márc. 8. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy azonnali nagy munka volt és este 9-ig bent voltunk mindannyian, alig bírtam már hazamenni, rosszul lettem a láztól, otthonbeestem az ágyba és 3 napig fel sem bírtam kelni.
2012. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Rendszeresen úgy dolgozom.És tudod hol?Az egészségügyben.Tiszta röhej.Van amikor a beteg egészségesebb mint én.De nem tehetem meg hogy otthon maradok,hiszen eddig 80 ezret kerestem,ha nem megyek dolgozni akkor ennyit sem kapok,meg a kollágáimmal sem tehetem meg hogy nem megyek be,hiszen így is ember hiány van,ha nem megyek be,akkor előfordulhat hogy aznap nem lesz nővér az osztályon.... Ez a mai Magyarország.Ezzé tették az előző kormány "politikusai".
2012. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15:29-nek hasonló területen vagyok, csak laborban, te hogy bírod a napot lázasan, vagy lehúzod vmivel addig, nem zavar akkor ott sem senkit ha köhögsz tüsszögsz
2012. márc. 8. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én programozó vagyok, amíg van kávé az asztalomon, addig gyakorlatilag a halál beállta után is tudok dolgozni.
2012. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én diákmunkába mentem be egyszer betegen és amikor odaértem,belázasodtam.Az idő nagy részében bent remegtem a konyhában és ittam a hideg teát,jó volt:D
2012. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!