Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány állásod volt (fiataloknak...

Hány állásod volt (fiataloknak)? És meddig dolgoztál?

Figyelt kérdés

kort is..


Èn 21 évesen, dolgoztam kb 5 hónapot mc Donáldszban, mikor 17 voltam, nyári szünetben föleg.. Azért hagytam ott mert nem fogták fel hogy suliba jártam, és mégis nappal akarták hogy dolgozak, meg éjjel..


ùjság kihordó, hajnáli 3-om kór kellet kihodrani a sz*art... egy kemény fél évet dolgoztam itt, azért hagytam ott, mert kaptam egy új munkát..


Most azóta, egy boltban dolgozom, kb 1 éve..


Kicsit mesélhettek is a különbözö munkákról..


2012. jan. 26. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól három nyáron a Corában dolgoztam árufeltöltőként-amit meglepő módon nagyon szerettem.

Gimi után elkezdtem dolgozni egy boltban eladóként,közben elvégeztem a fősulit-,ez sokszor nehéz volt,de valamiért nagyon szerettem,sajna a válság kinyírta,bezárt,8évig voltam ott.

Így most két éve egy irodában dolgozom-ahol szintén jól érzem magam.

Hát ennyi az én rövid történetem.

2012. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi 28N
2012. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

HétköznaPI CSAlódások - Csaló Manó


"vandál vizigótként élek európa közepén

de a migrációs útvesztőben eltévedtem én

már nem érint hogy az ország olyan mint babilon

eszek, iszok, b@szok, alszok

másnap meg dolgozom"


F/24

2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatalnak tartom magam, így válaszolok. :D


17 éves koromtól 3 éven keresztül hordtam újságokat minden pénteken, néha szombat is. Zsebpénznek jó volt, na meg megtanulni a pénz értékét.

Első munkahelyem 20 éves korom környékén volt egy helyi összeszerelő üzemben betanított munkásként. Három hónapig bírtam.

Második munkahelyem 2004 szeptemberétől 2008 okt-ig tartott, szintén egy összeszerelő üzemben, folyamatos váltó műszakban. Az első egy évben operátorként, az azt követő háromban minőségfelelősként.

Harmadik, egyben jelenlegi munkahelyem egy irodai meló 2010 áprilisától jelenleg is tart. Lényegében ez belevág a szakmámba is. :) Igaz, nem keresek annyit, mint minőségfelelősként négy műszakra, de legalább nem kell éjszakára járnom, se hétvégéznem.


29/F

2012. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 évesen, nyári szünetben dolgoztam először úgy komolyabban, egy asztalosüzemben. Közben ezt is-azt is, 20 évesen elkezdtem raktárosként dolgozni egy cégnél, közben szereztem képesítést, így ugyanott folytattam mint repülőgép-szerelő. Tavaly decemberben több okból felmondtam, jelenleg állásom nincs, de van bőven mit csinálnom.
2012. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt: 26F
2012. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sok volt!14 éves korom óta érettségiig,az összes nyarat végigdolgoztam,voltam felszolg.konyhai kisegítő,eladó,pénztáros,stb...érettségi után pedig a jelenlegi munkahelyemen kezdtem ennek már 4 éve.24/L
2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és most van a 4.ik állásom egy boltban.
2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok helyen dolgoztam már. Voltam gyárban betanított dolgozó, ezzel kezdtem 18 évesen, még egyetem előtt (építésznek tanulok). Aztán mozi, telefonos értékesítő, fesztiválokon pultos, aztán építész iroda, építéskivitelezés, sofőrködtem is egy ideig, egy fagyizót is vezettem. Most jelenleg 24 vagyok, természetes kövekkel és kivitelezéssel foglalkozó cégnél dolgozom.
2012. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!