Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Abigél mellé milyen második...

Abigél mellé milyen második keresztnevet tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés
Negatív kritikát nem kérek a névről, köszönöm előre is.
2012. márc. 10. 12:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást, ennyit a segítségről.
2012. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%
Abigél Vera, és majd úgy becézik, hogy Aloe Vera
2012. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem kell "felkapni a vizet"

Csak egy unatkozó valaki errejárt, és mindenkit lepontozott, nemcsak téged! Szerintem nem közülünk-való volt, és csak heccből csinálta.

2012. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Flóra lesz a nyerő :-) ugyanis csak a kérdésre nézem rá, a válaszokra nem, de azonnal Az Abigél Flóra ugrott be és meglepődve láttam ,hogy már írt valaki Flórát :-)
2012. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
26 voltam. tévedtem. kimondtam hangosan és sajnos kicsit nehéz kimondani, meg kell állni a kettő között az L betű miatt.
2012. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Nevaeh ***** válasza:
23%
Abigél Lia nekem ez jutott eszembe először.
2012. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

a 13. hozzászólónak teljesen igaza van! tényleg egybemosódik a két név.

egyébként szerintem felesleges két keresztnév. kérdezz meg bárkit, szereti e azt a nevét, amelyiket nem használja. senki nem fog igent mondani. akkor meg minek???

2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nekünk Abigél Zoénk lesz. A vezetéknevünkkel nagyon szép egyben a hangzása. Tény, hogy nagyon nehéz volt az Abigél mellé második nevet találni. Közben tucatnév is lett a Zoé, de ez érdekel a legkevésbé.:)

Kedves kérdező te végül hogy döntöttél?

2012. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!