Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ev utan valaki erezhet a...

Sok ev utan valaki erezhet a masik irant vonzalmat ugy, ha evekig nem latta, mikor pedig egyutt nottek fel soha nem tudott elkepzelni egy komolyabb kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel egyutt nottem fel, mert osztalytarsak voltunk kozepiskolaban 4 even keresztul, de valamiert akkor sosem kerestem a tarsasagat. Sosem volt semmi problemank egymassal, de meg sem beszeltunk sokat ebben az idoszakban.

En nem ballagtam el vele, mert nem tudtam reszt venni a sajat ballagasomon bizonyos okok miatt, ezert a ballagas elotti nap elkoszontem az osztalytarsaimtol egyesevel, es mikor hozza jutottam, o a bucsu miatt megsiratott.

Ezt csak azert irom le, mert nem lattam meg senki lanyt az eletemben, akinek konny jott volna ki a szemebol csak miattam.

Ezutan tobb mint 6 evig nem lattam, es nem tudtam rola semmit.

Nem regen bejeloltuk egymast a Facebookon, es mar az is fura volt, hogy o az egyetlen, az osszes ismerosom kozott, aki megjegyzest tett a kepeimhez.

Ezutan mikor meglattam az adatlapjat annyira elgondolkoztatott, hogy mikor este lefekudtem, fura de rola almodtam, annyira, hogy azota is o jar a fejemben mar napok ota.

Sosem tetszett ez a lany, mikor osztalytarsak voltunk, soha nem tudtam elkepzelni akkor, hogy osszejojjek vele, de az utobbi napokban ez a kijelentes valtozott.

Sokszor csak razom a fejemet, mert nem tudom eldonteni, hogy hova tegyem ezt a helyzetet... Szerintetek ez mi ami bennem van iranta ?


2012. febr. 6. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj hát miért nem találkoztok?

Akkor minden kiderül majd.

És ha jól érzitek magatokat egymással, még bármi lehet belőle. :) Sok sikert!

2012. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Theorba ***** válasza:

Tudod barátom, én 49 év után tudtam meg, hogy ki is volt "belémesve" annakidején.

Ó én ökör, hogy akkor nem vettem észre.


Nem mondom, hogy egy kialakult kész érzéssel "állsz szemben" részéről, illetve részedről, de úgy tűnik, minden feltétel adott. A Csillagok állás kedvező...

2012. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!