Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Románok miért ilyen rossz...

Románok miért ilyen rossz emberek?

Figyelt kérdés
Probáltam kedves segítőkész lenni hozzájuk de mindig csak a sz..rt kaptam vissza tőlük.Igen nagy gondjaik vannak a tisztálkodással hazudósak lusták és nem takarítanak maguk után szeretik a koszt maguk körül!Ők tényleg (gyárilag) ilyen típúsu emberek?

2012. márc. 12. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Látod, nekem meg pont ellentétes tapasztalatom van velük :)

Év eleje óta egy program kapcsán kéthetente járok Romániába - meg hozzánk is jön onnan egy csomó ember, és nagyon sok kedves, új ismerősre tettem szert, és semmit sem tapasztaltam az általad leírtakból.

2012. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Igen, gyárilag ilyen típusú emberek. Ne tévesszen meg, hogy egy részükön rendes ruha van, esetleg dolgozni is eljárnak, minden egyéb tekintetében teljesen azonosak a cigányokkal.
2012. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
10%
Büdös cigányok.A kis 4-5 éves kiscigányok késsel szaladgálnak a sulimba meg fenyegetőznek.
2012. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" Igen, gyárilag ilyen típusú emberek. Ne tévesszen meg, hogy egy részükön rendes ruha van, esetleg dolgozni is eljárnak, minden egyéb tekintetében teljesen azonosak a cigányokkal."


Áh igen.A Magyar emberek meg egytől egyig aranyemberek mi?

Mert azok közt csupa tisztességes, jóindulattól vezérelt, segítőkész ember van csak!?


Hagyjuk inkább!


Régebben sokat stoppoltam, mert a drágalátos Magyar állam egyik városában hónapok alatt keresve sem találtam semmilyen munkát, ezért nem volt pénzem utazásra.

A Magyarok csak úgy suhantak el mellettem, rám se néztek, pedig én megfelelek a Magyar sémának, kinézetre.Nos, akik felvettek, általában 90%-ban Románok, cigányok és más külföldi emberek voltak.Az esetek kis részében nagyon ritkán Magyarok is.Mellesleg nem raboltak ki, erőszakoltak meg, gyilkoltak meg, vertek meg egyszer sem ezek az emberek.


Nos?Akkor én kiket utáljak és miért is?


Szóval, a Románok is emberek.Vannak köztük rosszak, jók, alacsonyak meg magasak, sapkásak meg sapka nélküliek, ahogy nálunk is!Nem kéne r(a)sszalkodni állandóan!!!

2013. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!