Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kell még nekünk a Zöld pardon?

Kell még nekünk a Zöld pardon?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy új helyszínen továbbműködik! Már nem azért, de kinek van még rá szüksége? Ez végül is egy letűnt kort idéző hely, ma már nincs jelentősége, és egyébként is egyszer már bezárták!
2012. márc. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs,de ez milyen kérdés?:-)

Ha valaki kíváncsi rá,menjen le és nézze meg,ha tetszik neki akkor járjon le.

2012. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "tavaly" egy letűnt kor??

Nekem szükségem van rá IGEN! Miért? Pölö 200(KETTŐSZÁZ)forint volt a beugró.Kiba jól lehetett ismerkedni,jó koncertek fillérekért és még sorolhatnám.

De nem is értem,ha nem tetszik nem menj oda.Ilyen egyszerű.

2012. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyébként is egyszer már bezárták!



Ja. F@szfej politikusok akik lesz@rták hogy tízezrek járnak oda szórakozni. Ráadásul azt érték el hogy beindult az utcánivás,hugyozás.GRATULÁLOK!

2012. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te szavaztál azokra a politikusokra vagy ha nem te akkor a többség . De nekem nem is hiányzik ,soha nem kedveltem az ilyen helyeket.
2012. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!