Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az osztályomban senkinek se hiányzom, az meg pláne hogy senkinek se vagyok a legjobb barátnője.

A lányok közül mindenki jóban van mindenkivel (beszélőviszony). Az osztály "csoportjai, klikkjei a láényok között". egyelőre sehova se sorolom be magam


1. Normális lányok, itt 4 lány van, kb. 1 éve kezdtek nagyon jóba lenni, közös dolgok, becenvek, nyári programok, amikre ugye egyikre se lettem meghívva, közös dolgokért rajongás, titkok, stb.


2. Visszahúzódó, kedves lányok. Jóba vagyok velük, szeretem őket, mert mindig lehet rájuk számítani, stb de mivel heves a vérmérsékletem, ők pedig kevesebbet beszélnek, ezért nem lógnék velük egész nap, de szeretem őket, és szerintem ők is így viszonyulnak hozzám.


maradék lányok 2 pár, ők így elvannak párosával, nem nagyon hatnak a közösségi életre, közülük kettő hajlamos a "ribanckodásra" és elég idegesítőek. A maradék kettő jó fej de ők együtt vannak...


És én sehová sem tartozom... ha leülnék egy sarokba senki se jönne oda hogy szia mizu meg ilyesmi. Konkrétan lesz*rnak... házit azt persze jó ha odaadom...

Az ő személyes társaságukra nem nagyon vágyom, inkább csak arra hogy ne érezzem magam egyedül...

A fiúk közt vannak jó fejek és vannak pattogó idióta gyerekes köcsögök de olyan tipikus 8. osztályos "fiú-banda". Beszélőviszony/viccelődőviszony, de mivel éretlenek ezért komolyabb baráti viszony nemigen tartható fennt...

LEgszívesebben az 1. csoportba tartoznék, mivel ők a legnormálisabbak. Tudják hogy vagyok de nem tudom nem kíváncsiak rám... A lány aki régen a legjobb barátnőm vlt (most alig beszélünk) ő is itt van de nem érdeklem... Megkérdeztem tőle hogy csináljunk-e valamit a hosszú szünetben és csak nézett olyan fejjel mint aki most tudja meg h börtönbe kell mennie én meg mondtam hogy jó nyugi nem kell... és elmentem...

Igazából engem nem érdekelnek ők, de mivel iszonyú társas lény vagyok ezért önkéntelenül is törekszem arra hogy szeressenek..

És én régebben mindig konkrétan naplót vezettem, elterveztem mi milyen lesz, agykontroll, stb be is vált, népszerű (!) voltam (viszonylag) de most ez annnyira kimerít hogymár az energiát is féltem rájuk pazarolni, utálom az egész iskolát.. Csinálhatnám azt hogy marhanagy energiabefektetéssel megújítanám magamat és a kapcsolataimat de belegondolni is szörnyű és semmi kedvem hozzá, de így szenvedek.. volt hogy majdnem elsírtam magam szünetbe mert senki sem jött oda..

És igazából semmi közös témám nincs velük..amúgy kapcsolat adja h milyen témáink vannak.


A legjobb barátnőmmel pedig kb kéthetente találkozok, és ennyi. Ő igaz barát de nekem szükségem lenne valakire akivel kb mindennap találkozok..


Nyáron megpróbálok sok tábort beszervezni magamnak aztán meg úgyis ott a gólyatábor majd az új suli de addig??? Meg azért a táborok is drágák mi meg nem vagyunk olyan burzsujok..


Nem csúfolnak, nem szivatnak, csak nem érdeklem őket..


2012. márc. 14. 21:04
 1/7 anonim válasza:
mi lenne ha megpróbálnál évfolyamtársakkal ismerkedni?
2012. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy 8. évfolyam van a sulinkban
2012. márc. 14. 21:51
 3/7 anonim válasza:
nemtudom,igazából én is így érzem,utálom azt a sulit ahová járok,én sem érdeklem őket,nem tudok velük beszélgetni,és néha jól ki is borulok miatta.
2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 4 hónapot még bírd ki és gimiben lesznek új barátaid. Amúgy megnyugtatlak, az általános iskolás barátságok 99%-ából 2 éven belül semmi nem lesz, mindenkinek lesz új baráti köre. A titok anyni amúgy, hogy csak az egyik lánnyal összebarátkozol és ő "bevisz" a klikkbe. Őmiatta először csak elviselnek és aztán szép lassan összebarátkozhatsz mindegyikükkel. Nem túrsz ki senkit és még új barátaid is lesznek.
2012. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%

Már nincs sok hátra velük,hiszen 8.os vagy :)

esetleg a kisebbekel is beszélgethetnél

én általános iskolában az utolsó évben szinte végig egyedül voltam,csak egy lány volt mellettem,nem nagyon hasonlítottunk de megtaláltuk a közös hangot és legjobb barátnőm 7.es volt.

csak nyugi,a gimi jobb lesz:)

2012. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg az a másik hogy nagyon rá vagyok kattanva a nálam fiatalabbakra... állandóan nézem őket amikor rámnéznek akkor meg mosolygok rájuk erre ugye melyik hogy reagál az változó.. Regényeket inspirálnak meg bennem, és nagyon különlegesnek tartok párat... vannak "kedvenceim"... Meg nézem hogy melyik lányból lesz majd r*banc, melyik fiúból lesz hódító, kit fognak szivatni stb..
2012. márc. 15. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
régen nekem is voltak ilyen dolgaim, hogy más osztályokból voltak "kedvenceim", "inspiráltak" meg ilyesmi, nehéz megfogalmazni, értem miről beszélsz :DDD hát ez viszont nem barátság.
2012. márc. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!