Rencsácska18 kérdése:

Melyik újság a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb, mert a Marie Claire-ban vannak divatrészet, de vannak házasságról, lakberendezésről szóló részek, és ezeket nem szeretem, a National-ba azt szeretem, hogy vannak benne tudományos, állatos dolgok, de efelől is vannak kétségeim (ezeket az infókat is a netről szedtem). kort és életkort is kérnék. Köszönöm.

2012. márc. 16. 09:48
 1/3 yuda ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy választani kellene.

Most gondolj bele. Van egy újság mindenféle szerkesztőjével. Sokféle ember sokféle kultúrából. Így áll össze az újság. Persze hogy egyik sem tökéletes olyan módon, ha te készítenéd, akkor megint más lenne, ha én akkor megint más..és így tovább.

Ollózd ki magadnak ebből is, abból is a legjavát és az vagy te. :)

2012. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Én azért tettem fel ezt a kérdést mert nyertem egy kedvezményt ezekre az újságokra én csak egyiket vehetem meg kedvezménnyel. Sajnos nekem az a bajom, hogy döntésképtelen vagyok szinte mindenben (ezt már sokan is mondták nekem, sajnos, de nem tehetek róla), mindig átgondolom vagy 10-szer a dolgokat :( Csak azt akartam megtudni, hogy ki miért szereti melyik újságot...De köszi a választ! ;) :)
2012. márc. 16. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A két újság szerintem messze össze nem hasonlítható.

Egyébként pedig itt az alkalom, hogy elkezdj döntéseket hozni magadtól.-ez még nem olyan nagy dolog,amiben nagyon hibázhatnál.

2012. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!