Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Sikeres sporthorgász vagy a...

Sikeres sporthorgász vagy a Magyar horgász újság a jobb?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék előfizetést venni valamelyik horgászújságból. Nem tudom melyik a jobb? Szerintetek? Köszi a segítséget!
2010. febr. 1. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább a Magyar Horgász. De ha rám hallgatsz, befizeted egy horgászhétvégére!:)
2010. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Amúgy tervben van a horgászhétvége is!:)
2010. febr. 1. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én felválta veszem mind a kettőt! Hát szerintem a Mahor az inkább a magyarországi horgászattal foglalkozik(mármint törvények, meg hivatalosabb dolgokkal) A sporthor, az meg inkább sporthorgász, különféle csalik, hogy fogjunk minél nagyobb halakat...stb. De, sokszor ugyan aza cikk van mind a 2 ben, csak más írással, de hasonló témákkal. Nekem a sporthor jobban tetszik néha. De, egy horgászhétvégének énis örülnék... Plána, hogy tavaly voltam kb 3x horgászni...:(
2010. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy Te is írtál. Most találtam egy másik újságot is Eurohorgász. Nem tudom ismeritek-e?! Vélemény róla?
2010. febr. 1. 20:13
 5/5 anonim válasza:
Azt nem, de ha ajánlhatok mást... Tavaly Sárbogárd mellet, Rétimajorban voltunk horgászhétvégén. Saját házhoz saját tó járt, és bolondra fogtuk magunkat 3 nap alatt. Ha érdekel, keress rá: www.aranyponty.hu
2010. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!