Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Laknátok együtt 1 hétig egy...

Laknátok együtt 1 hétig egy halottal? Ha mondjuk 1 millio mulna rajta? Vagy milyen ok miatt laknátok halottal? Mi a véleménytek mikor halljuk a hiradoba hogy halottal lakott?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Az jut eszembe róla,hogy nem normális,elmebeteg.

2012. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nagypapám késő délután halt meg és mivel faluban laktunk már nem tudtuk kihívni a dokit, ezért egész éjszaka 1 fedél alatt voltunk vele. Persze nem ugyanabbban a szobában. :D
2012. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hallottatok ti már tiszteletről és kegyeletről?

Valamint láttatok már halottat,éreztétek már a szagát?-nem a filmebli piros fetékes műanyag bábura gondolok?

2012. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mért hogy néz ki és milyen a szaga?
2012. márc. 17. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

18:58


Hallottam, de az általánosságban nem az olyan világokra jellemző, mint ahol embereket bombáznak szét, lőnek egy folyóba, égetnek el élve, taposnak a hullájukon vagy tömegsírba dobálnak egy rakás hullát. Más-szóval a világunk szintjéhez képest elég kegyeletes lenne a kamrába befektetnem és nyilván örülne, hogy profitálok ebből, sőt osztoznánk is ha élne.

2012. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát durva helyzet lenne az biztos, én nem hiszem hogy kibírnám, pedig nem félek a halottól, mivel az már csak egy élettelen test.
2012. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
A pénznek nincsen hulla szaga.Tehát igen.
2012. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is bírnám ki lelkileg se, sem a szagát, látványát nem bírnám. Mellesleg nem is kellene egy halott pénze, én vhogy jobban tudom értékelni, ha tisztességesen szerzem meg (ebbe beletartozik az is, ha megnyerem a lottón stb)
2012. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Eleve nagyon irtózom az ilyesmitől, az elpusztult állatoktól is sikítófrászt kapok, hát még egy embertől nyilván. Pláne, ha olyanról van szó, akit még ismertem is. Meg amúgy is, nálam a halottak eltemettetése olyan erkölcsi parancs, mint pl. a vérfertőzés tilalma, vagy a kannibalizmus tilalma, egyszerűen képtelen lennék nem figyelembe venni ezeket a normákat.
2012. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem,mert félnék hogy felkel:/
2012. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!