Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lány barátom öngyilkos akar...

A lány barátom öngyilkos akar lenni, mit tudnék tenni, hogy erről lebeszéljem?

Figyelt kérdés
Ez komoly kérdés!!!!!
2012. márc. 19. 23:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Minden problémára van megoldás, még ha elsőre gubancosnak is tűnik.
2012. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi az indoka?
2012. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
igen,de már teljesen feladta
2012. márc. 19. 23:28
 4/30 A kérdező kommentje:

indok:

a családja szétment,meg mindenért őt hibáztatják,bántják(lelkileg),nincs pasija

2012. márc. 19. 23:29
 5/30 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
27
2012. márc. 19. 23:30
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem félévig jártam olyannal aki véget akart vetni az életének és ezért nem mertem szakítani vele. Szóval most hallgathatsz rám... Legyél véle sokat és mutasd be minél több embernek. Egyedül nem lehet bírni, mert

1 nem tudsz mindig odafigyelni rá

2 neked is van más dolgod


Minél több emberrel van jó viszonyba és minél többet mozdul ki otthonról annál jobban háttérbe szorul az öngyilkos hajlam.

2012. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem tudna egy picit elmenni hozzád? Hogy lenyugodjon?

Sokkal könnyebb lenne neki. Józanabbul látná át a lehetőségeit.

2012. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hm.

Hát ha öngyilkos lesz, akkor elveszi az esélyét, hogy ő egyszer egy ép családba tartozzon, hogy legyenek körülötte emberek, akik szeretik, és hagyja, hogy azoknak legyen igazuk, akik azt mondják valami is az ő hibája. ha tudja magáról, hogy nem hibás, akkor ne adjon igazat és dobja el magától a lehetséges boldog életet.

Én még kiemelném, hogy különleges, elmondanám, hogy mit látok bennem, mennyi potenciális jó lehet még vele, milyen tehetségei vannak, mennyire hatott pl. rám, vagy a körülötte lévő emberekre.

Elmondanám azt is, hogy együttérzek vele, és hogy ott lennék vele bármikor, hoyg meghallgassam.

2012. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Ja és nem azért akartam szakítani vele mert öngyilkos akart lenni, hanem mert állandóan hazudott nekem és kiábrándultam belőle. :S

2012. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!