Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves fiú vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok, de még sosem volt barátnőm. Sosem volt szerencsém a szerelemben. Az a lány akit szeretek, sose lehet az enyém. Öngyilkos legyek-e? Szerintem már nincs értelme így az életemnek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
idióta-.-
2010. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az életben ennél nagyobb problémákkal is meg kell küzdened.biztos csak rosszul választasz.elöbb-utóbb megtalálod a hozzádillő lányt is.
2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok, van egy lány, akit szeretek, lassan egy éve, nem biztos, hogy lesz belőle valami, de a lényeg: ha van, akit szeretsz, és volt régen valamennyi esélye, hogy összejöjjetek, hozz ki magadból mindent, de tényleg mindent, és ne add fel.
2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
IGEN LEGYÉL ÖNGYILKOS AZ MINDENT MEGOLD
2010. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még sose szerencsém a szerelemben 20 év alatt...de tudom,hogy az élet majd bőven kárpótol ezekért a hiányosságokért más területen.
2010. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

-.-" Néha úgy irigylem az embereket a problémáik miatt.

keresztapám februárban halt meg, a temetésén se tudtam ott lenni, jelenleg is 1000 km-re vagyok a családomtól, a nagypapámnak közel két éve van hátra, anyu gyógyíthatatlan beteg, a hugom meg akar halni. Öngyilkos legyek-e. Nem leszek, az öngyilkosságot én gyávaságnak tartom. Az életem még így is szép.

Te se legyél, keresgélj, élvezd az élet egyéb területeit.

2010. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezzel egy emberen segítesz, magadon.

segítesz? a lószart, elmenekülsz, és ezért nincs barátnőd, mert minden elől menekülsz.

itthagynád a családod, a barátaid, a szeretteid, csak azért, mert egy lány nem lehet a tiéd? gratulálok, idióta.

2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy sosem lehet a Tied? Ezt szerintem csak a gyenge p*csök mondják, már ne haragudj! Addig, amíg szereted, hát csessze meg, küzdj érte!!! A szerelem elmúlik, idővel... Amikor elmúlik, akkor már úgysem fogod bánni, de keseregni, b*szki, ez egy rohadt dolog!
2010. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

öngyilkos? GONDOLKOZZÁL MÁR EMBER! sok ezren elvesztették mindenüket az árvízben, se házuk, se bútoruk, se ruhájuk, se pénzük!!! családok mentek tönkre, lehet, hogy egész életükre! te meg a pics@kon nyígsz???

gratulálok, öld meg magad, én megszavazom neked a Darwin-díjat!

2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Az elveimmel ellentétben válaszolok.

Én az öngyilkos jelölteknek azt javaslom, hogy tegyék meg!

Ha ilyet akarsz tenni, akkor vagy igazán felesleges a társadalom számára!


De barátom én 22 éves fiú lennék, nekem se volt még egy csajom sem és a vele járó dolgok is elmaradtak :D

Van egy olyan "hülye"(talán igaz is lenne?) felfogásom, hogy amiről nem tudok az nem fáj, amit nem tapasztaltam még az nem hiányzik, szal nem volt még csajszim, nem tom milyen kapcsolatban élni így nem is igazán tudom mi is az, miről is maradok le. Nem vagyok remete, és igen én is szeretnék egy ari kiscsajt, de majd egyszer csak összejön, ha nem hát ígyjártamezvanszaromle :D A lényeg, hogy abban legyen örömöd amid van, tudom, hogy közhely, de örölj az apróságoknak is...

2010. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!