Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akiknek a gondolkodása és viselkedése egy 8 évesével ér fel?

Figyelt kérdés

Ha egy ember 20-24 éves fejjel még 8 évesként viselkedik,beszél és gondolkodik, legyen lány vagy fiú, de most esetemben lányról van szó. Meg ahogy ezek a fajták kifejezik magukat, "Jujj, bujj be a kis vackomba, fáázom." :@ a falra mászom az ilyenektől.

Nem az első ilyenbe futok bele ebben a hónapban, és komolyan már az idegeimre mennek. Az egyik egyfolytában csörget egy héten vagy 50 visszahívós sms-t küldött, de facebookon nem írt semmit, pedig megtehette volna, mikor egy héttel később megláttam fészen ráírtam és megkérdeztem mi baja? Erre azt mondja, idézem: "Annyiszor csörögtem ahányszor a fejemben jártál, de látom én nem voltam a te fejedben mert nem csörögtél" XD Most komolyan, tudnom kellett volna mit jelképez ez?:D meg ez olyan primitív viselkedés. A másik csaj meg egyfolytában a vackáról, a kis fészkéről dumál és mindig írogatja hogy fázik, jaj de jó lenne ha felmelegítené valaki, de ki? XD meg ilyeneket mond: "Vajon milyen lehet a hasadon tentézni?" "Gyere melegíts fel a kis vackomban" És durva mert első beszélgetéskor már rögtön ezzel jött, nem is ismerem, de már találkozni akar, nyávog, katasztrófa.....na sok is lesz már ebből. Elegem is van, egy időben jót röhögtem az egészen, de most már besokallok ha visszagondolok erre. Meg is szabadulok tőlük, de mindig újakba botlok, kegyetlen idegesítő.

Szóval ilyenek. Ti is szaladtok bele ilyenekbe?



2012. márc. 20. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek komolyan huszonévesek? Atyaég...
2012. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, van egy 24 éves, egy 18 és egy 20 éves. És mind ilyen. ....
2012. márc. 21. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Az durva... Én 25 leszek lassan (remélem nem kell mondanom, hogy nem vagyok ilyen:)), egyetemre járok, de akikkel közös óráim vannak, azok szinte mind fiatalabbak nálam 19-22 az átlagéletkor, de halál komolyan nincs egyetlen egy se, aki ennyire ilyen lenne. Pedig 90%-ban lányok járnak erre a szakra - gondolom ez a viselkedés inkább a lányokra jellemző, bár ki tudja.


Az mindenesetre biztos, hogy én kerülném az ilyen embereket, engem nagyon tudnak irritálni az ilyen affektálós libuskák, bár szerencsére ennyire durva esetekkel még nem volt dolgom.

2012. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, megkérdezhetem milyen szakra jársz?:) tudom nem a témához tartozik, csak érdekel.

Amúgy nem meglepő, egyetemekre csak nem gyengeelméjűek járnak, ezek meg nem végeztek egyetemet XD A 24 éves azt mondta nekem hogy van 3 okj szakmája amit érettségi előtt szerzett.. és nem tud vele elhelyezkedni XD És a nyomorult most akar érettségizni. Szóval, én is kerülöm az ilyeneket ezerrel, legyen azért esze az illetőnek ne csak arra menjen hogy szerelmes azt kész, nem kell csinálnia semmit.

2012. márc. 21. 12:13
 5/10 A kérdező kommentje:
A legjobban ez a vackos csaj fárasztott le, nagyon durva :S Annyi hülyeségeket írt. Gondoltam beszélgetek vele, erre kiderül már van valakije, a Jászságból talált valami idétlen kölköt, de még életében nem találkozott vele, de már dúl a szerelem. Fééészbúúkra kitett a csávó üzenőfalári annyi szerelmes dumát, ilyeneket mint: Szeretlek édesem, meg foglak becsűűlni életem végéig a tiéd vagyok. XD Telenyomatta szivekkel a csávó falát, én a helyébe beástam volna őt a kis vackába, kegyetlen hülye volt. És a legdurvább az egészben az volt, hogy a csaj közben velem akart összejönni. :D Aztán szépen elmondtam neki a véleményem hogy mit gondolok róla. Ez az egész egy külön történet, komolyan agyzsibbasztó, hál istennek megszabadultam tőle, de mindig csak ezek találnak meg..a múltkor az egyik barátnője bejelölt és elkezdett fenyegetni, azt mondja én vagyok az ördög. :)
2012. jún. 15. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már nem hagyom, hogy fárasszanak. Facebookról az összes ilyet töröltem (szerencsére nem volt sok), ha meg személyesen találkozunk, már maguktól elkerülnek - egyikük bevallása szerint azért, mert nagyon csúnyán tudok nézni. (Bizonyára látszik rajtam, hogy fárasztanak...)
2012. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És akkor mivan?

Az emberek egy része mindig is ilyen volt.

Egyesek később komolyodnak meg mások hamarabb na és?

Nem tetszik nem kell vele foglalkozni,az emberek jelentős része még 30 évesen is gyerek.

2012. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok utolsó, de akkor is! Ez már sok! Nem viccelek, ilyet én nem láttam, ez volt az egyik legnagyobb gyenge pontom.
2012. jún. 15. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ismertem ilyeneket, én is töröltem, megszakítottam a kapcsolatot velük, engem is kikergetnének a világból. Véleményem az róluk, hogy nem nőttek fel, nem tudnak komolyan gondolkodni, mindig csak mások nyakán fognak lógni és fárasztani. A lehető legrövidebb úton el kell felejteni őket, csak időpazarlás velük foglalkozni.
2012. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak sajnos sok ilyen van, az ember meg is lepődne hogy mennyi.
2012. jún. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!