Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm viselkedése megvált...

A barátnőm viselkedése megváltozott irányomba, és nem értem, miért;hogyan tudnék ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,kicsit idősebb nálam, én 28 vagyok,ő 32.

Ami a lényeg,hogy régen nagyon tartalmas volt a kapcsolatunk,sokat nevettünk,beszélgettünk,és ő mindig azt mondta,hogy érdekesnek tart engem.

Már 4. éve vagyunk barátnők,de most nagyon megváltozott velem szemben.Lenéz,mert nem vagyok tehetős (ő sem az,szóval nem értem),megszégyenít,mert üdülési csekkel fizetek valahol,és soha,semmit nem hisz el nekem.Olyanokra gondolok,hogy közlöm vele,hogy valami érdekes műsort láttam a tévében,(Discovery)közlöm a tartalmát,és ilyenekre is rámondja,hogy "ez igaz?" meg,hogy "szerintem ilyen nem is létezik".És ami a legjobban zavar,hogy flegma,nagyképű és ellenséges velem..és most már minden alkalommal csak azért találkozik velem,ha kell neki valami tőlem.

Szeretetét (ez túlzás),inkább szimpátiáját csak tárgyi ajándékok formájában tudja kifejezni.Vitatkozni vele pedig egyenesen lehetetlen,mert azonnal letorkol.

Félek már a vele való találkozásoktól,soha nem lehetek önmagam,igazából már meg is szüntetném vele a kapcsolatot,de nem értené meg.Ha durván közlöm vele,akkor meg a hátam mögött elkezdene ocsmányságokat terjeszteni,amiket még ő sem hisz el.

Szerintetek hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?(Ha valakinek esetleg kevés az infó a barátnőmről,az kérdezzen!)


2010. aug. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Mármint amit itt most leírtál. Hogy úgy érzed, valami megváltozott, mintha valami baja lenne veled... Elsőként szerintem ezt kellene.
2010. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,régebben,amikor még nem tudtam,hogy mennyire idegbeteg,többször,és agresszíven is közöltem vele,hogy jó lenne,ha legalább odafigyelne arra,amit mondok neki,mert így felesleges találkozgatni.(de szerintem ezzel mindenki így lenne)

De ő,mintha csak egyetlen vélemény lenne a világon(ami természetesen az övé),elkezdett vagdalózni,meg rágalmazott,meg hogy az nem úgy van,ahogy én mondom.(bármilyen érvet fel lehetett aztán sorolni neki..semmi változás)

Szóval ezért félek neki újra felhozni ilyen témát,mert ő tökéletesnek érzi magát,soha semmiben nem hibázónak...elég nehéz így bármilyen igazat is kiharcolni magamnak.

2010. aug. 26. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot! Ennek így nincs értelme, hogy rettegsz találkozni vele. Ez így már nem barátság.
2010. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy vagy megváltozik vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot. Hátha hat rá. Remélem sikerül beszélned vele. :)
2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen "barátnőm"

érettségi előtti évben kezdett megromlani a dolog, először csak eltávolodott tőlem, utána már ki is beszélt, és mindenféle pletykát terjesztett rólam....

most ugyan oda járunk egyetemre és még csak nem is köszönünk egymásnak, pedig konkrétan nem vesztünk össze...csak első nap az egyetemen úgy ment el mellettem, mintha nem is látna, és úgy voltam vele, hogy akkor lesz*rom, ilyen barátnő nekem nem kell. és nagyon jól meg vagyok nélküle!

szerintem máshogy nem megy, csak ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, és reménykedsz, hogy nem terjeszt rólad semmit...

sok sikert!

2010. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából a kapcsolatot nem ilyen könnyű vele megszakítani,mert volt már olyan,hogy nem vettem fel neki a telefont jó sokáig,(néhány hétig)és (ez elég rémisztő)éjjel-nappal a számomat tárcsázta,tényleg,állandóan!!Már a számcserén gondolkodtam,amikor taktikát váltott.

Szóval a pletykától is félek,igen,de attól is,hogy megpróbálja újra és újra rám erőszakolni magát..

Ja,és azt elfelejtettem mondani,hogy van egy komoly kapcsolatom,a párom nagyon kedves,és sohasem volt velem senki ennyire gondoskodó,és gyengéd,és a barátnőm állandóan ellene beszél,mindig ócsárolja,és ezt egyenesen undorítónak tartom.(bnőmnek többnyire sikertelen párkapcsolatai voltak eddig,minden párja elhagyta)

2010. aug. 26. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!