Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy zsidó ellenesség?

Mi ez a nagy zsidó ellenesség?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm szapulja a zsidókat. Gyakran ilyeneket mondanak hogy- "Dögöljön meg mind!", "Bárcsak kinyírták volna mindet!". Én megértem hogy milyenek általánosságban, de nekem van pár kedves zsidó ismerősöm akikre egyik negatív jelző sem jellemző. Nem értem miért kell valakit a származása miatt megítélni.
2012. márc. 21. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Divat.
2012. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Én is utálom a zsidókat. Mármint azokat a részüket akik undorodnak a keresztény vértől, illetve akik elveszik lassan a vizeinket..
2012. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Megint egy provokatív kérdés. Unalmas már.
2012. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Valóban divat mint ahogy a magyarkodás is lealacsonyították divattá!

nem mellesleg a nagy magyarkodók szemében sajnos nem lehetsz valódi magyar ha nem utálod a zsidókat!


Segíthetsz folyamatosan rákos kisgyerekeknek, vhetsz állandóan csak magyar terméket és adakozhatz akármennyit de ha nem utálod a zsidókat, netalántán még jóban is vagy valamelyikkel akkor sajnos a "divatmagyarok" leköpnek és idegenszívű hazaárulónak tartanak!


Szerencsére bár hangosak ezek az emberek de nem ők vannak többségben...

2012. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert az egész üzleti és politikai világ az ő kezükben van. Mindig is pénzes népség voltak a világtörténelem folyamán, mondhatni ők okozzák azt, hogy itt tartunk, hogy sakkozni kell melyik számlát fizesd be, mert java részt az ő vérük ül a kakasülőn, és nem csak itt...

Szóval van alapja a dolognak, persze Hitler is segítette a zsidógyűlöletet, aztán azóta úgy maradt.

Mellesleg én sem szeretem őket, mert roppant anyagiasak, mindenből hasznot akarnak húzni.

2012. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet a zsidókat egy kalap alá venni, sok közülük is áldozat! Az igazi probléma az Ashkenazi zsidókkal van, akik eredetileg nem is zsidók hanem Khazarok, csak hát zsidónak vallják magukat!

[link]

[link]


Főleg az Ashkenazi zsidók közülük kerülnek ki a cionisták (cion/zion cionista/zionizm a zsidó nacionalisták), akik azt hiszik magukról hogy ők Isten választott népe és ezért úgy gondolják, bármit büntetlenül megtehetnek!


A cionisták büszkék arra hogy Krisztust keresztre feszítették ...

[link] (103 mp részeg őszinte zsidó)

[link] (112 mp csak erős idegzetűeknek)


A palesztin falvak lerombolása miatt is nagyon lehet utálni a cionista államot izraelt talán Ceausescu is tőle vette az ihletet ...

[link] (golyóálló Caterpillar D9 Bulldozer)

Miközben csak az USA-tól naponta $8.2 millió dollárt kap (többet mint egész Afrika együtt), és ezt a pénzt jórészt fegyverekre költi!


A titkos szervezetekbe is beépültek a cionisták úgy manipulálják az egész világot. Az Ashkenazi zsidó Rothschildok szervezték és pénzelték az utóbbi 200-250 év összes háborúját! ... Az első világháborúban Bolsevik Kommunista forradalmat is ők pénzelték, a megbízható szabadkőműves cionisták meg irányítottak, így átvették a hatalmat Oroszország felett is, a második világháborúban úgy manipulálták a dolgokat, hogy utána a Cionisták "jogosan" megkaphassák a "szent földet" Izraelt és ugyan csak ők szervezik a harmadik világháborút is, hogy egyesítsél az egész földet, egyetlen világkormány és hatalom alatt amit most még csak ENSZ-nek hívnak ... stb ...

Az ők kezükben van a (MMM = Money, Media, Military) pénz, média és a hadsereg-titkos szolgálatok! Így nagyon kevés esély van ellenük. Az In-kal a legnagyobb magánkézben lévő fegyveres testület Magyarországon és biztosan csak véletlenül, de ez is izraeli tulajdonban van!


Sok érdekességet találsz még a cion bölcseinek jegyzőkönyvében!


Állítólag Hitler 6 millió zsidót nyírt ki és ők állítják, hogy milyen gonosz volt, miközben a kommunista zsidók sokkal sokkal több nem zsidót öltek meg és még zsidók is voltak közöttük ...

[link] (301 mp zsidó tömeggyilkosok 1. rész)

a 2. részét törölték de nekem megvan abban vannak a magyar Cionista tömeggyilkosok:

(Cohen) Kun Béla [link]

Szamuely Tibor [link]

(Rosenfeld) Rákosi Mátyás [link]

Gerő Ernő [link]

Farkas Mihály [link]

aztán még néhány nem tömeggyilkos de zsidó vezetőink: Kádár János, Gyurcsány Ferenc, Demszky Gábor stb ...

A fehér galléros bűnözők is mind zsidók! (Lakás Maffia)

[link]

[link] (Zsidó Maffia Budapesten)

[link] (zsidó családi összefonódások + egy lista)



Nagyon fontos megjegyeznem, hogy a cionistáknak érdekük az antiszemitizmust, különben nem tudnák összetartani és megvezetni a zsidókat! (két cigány is egymást verné, ha nincs külső ellenfél) Ez nem divat, hanem megint csak manipuláció! Ha a zsidók nem állnának sorban mellettük, akkor nem lenne semmi esélyük!

De még egyszer hangsúlyozom, a zsidók jó része áldozat ebben és a probléma a cionistákkal van!


[link] (58 mp izraeli zászló égetés ortodox zsidók által)

[link] (21 mp angolul megint csak a cionisták ellen)

[link] (346 mp zsidók cionisták ellen angolul de érdekes képek vannak a háttérben)


egy összefoglaló film: A zsidógyűlölet eredete

[link]


ez meg már csak vicc a végére:

[link]

2012. márc. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Olvassátok el a Bibliát, és mindent meg fogtok érteni. Nem ciki egy olyan könyvet olvasni, ami a világtörténelem legolvasottabb könyve már több száz éve;)

A Biblia egyértelműen leírja, hogy a zsidókat üldözni fogják, de soha le nem győzhetik, mert ők Isten kiválasztott népe, és az utolsó időkben újra összegyűjti őket Izraelben.

2012. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
copyright by Hitgyüli
2012. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Olvassátok el a Bibliát, és mindent meg fogtok érteni. Nem ciki egy olyan könyvet olvasni, ami a világtörténelem legolvasottabb könyve már több száz éve;)

A Biblia egyértelműen leírja, hogy a zsidókat üldözni fogják, de soha le nem győzhetik, mert ők Isten kiválasztott népe, és az utolsó időkben újra összegyűjti őket Izraelben."


... szóval közeledik a világ vége?


... az újszövetség meg pont azt mondja ki, hogy a zsidók többé nem tartoznak a kiválasztottak közé! ... Isten szemében minden ember egyenlő!

... és sztem pont ezét feszítették keresztre Krisztust ... a zsidók ...

2012. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!