Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Történt már veletek...

Lányok! Történt már veletek olyan, hogy valaki meglesett titeket nyilvános wc-n?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy reagáltatok rá? Még egy kérdés. Szerintetek mennyi az esélye, hogy egy nem otthoni wc-n meglessenek?
2012. márc. 22. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyesmi még velem. Honnan jutott eszedbe ilyen beteg kérdés?
2012. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg videó van fenn az interneten, ahol lányokat lesnek meg amint pisilnek-kakilnak és érdekel, hogy veletek történt már-e ilyen
2012. márc. 22. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
A lányokkal állandóan ezzel szívatjuk egymást, hogy próbálunk bemászni a wcbe amíg egyikünk bent vanXD
2012. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Volt már ilyen velem,többször is.

Nem vagyok egy szégyenlős fajta.

Jót kuncogtam rajta.

Jobbára vasútállomásokon ,kisebb szórakozóhelyeken van elég nagy esélye.

2012. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Esett meg velem is .Előbb kicsit játszottam vele.

Szerintem normális helyen nem sok az esély, hogy kilesnek.

14L

2012. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És megtudhatjuk, hogy hogyan játszottál vele?
2012. ápr. 27. 20:11
 7/7 anonim válasza:
Persze.. Szarból kapott bajuszt, meg a szemét is kipingáltam. Az ubit amit vittem pedig felnyomtam magamnak.
2016. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!