Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik egész nap a Facebook-on lógnak, baromságokat irkálnak ki és hülye képeket lájkolgatnak, sőt még a buszon ülve telefonról is fészbukoznak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nincs rendes társasági életük. Ha ugyanezt az időt a barátaival töltené, akkor biztos nem lenne ideje kiírogatni stb. Azt nem mondom, hogy az is baj, hogy fent van, mert én is szinte mindig fent vagyok, ha otthon vagyok, de attól még nem ülök a gépném, hanem van, hogy közbe tv-zek, tanulok meg ilyenek, csak jó kapcsolatba lenni közbe akülvilággal:D Viszont sosem írok ki semmit állapotomnak, ha vkinek akarok vmit írni, azt üzenetbe teszem..egyedül lájkolgatni szoktam ilyen vicces képes oldalakon, de ennyi baj legyen:D:D
2012. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem egy izgalom az életük.


K*rvamagas a villany/telefonszámlájuk.

2012. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökre unom már ezt a frászbukot.
2012. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki igyekszik azt csinálni, ami örömöt okoz számára.

Ők ezt találják örömforrásnak, nem ártanak vele senkinek. Viszont azokról akik ezért fikázzák őket, nos róluk ez már nem mondható el. Át kellene gondolni a dolgot, talán.....

2012. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: Bizony, át kéne gondolni a dolgokat! Át kéne gondolni, hogy van-e az olyan embereknek saját életük, akik a nap 24 órájában a fészbukot bújják, azzal fekszenek, azzal kelnek, stb...
2012. márc. 23. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

24??? Nem is alszanak? Jó, hogy nem napi 25 órában már.....:)

De engem is érdekelne valami. Miért fáj ez neked? Örülj a csodás "sajátéletednek".

2012. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanaz mint akik ilyen és hasonló kérdésekkel szemetelik tele az oldalt...
2012. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Noé, hozd a bárkádat, újra itt az idő!"
2016. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!