Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1x hogy egy srác lekérte az...

Máté7777 kérdése:

1x hogy egy srác lekérte az összes adatát a facebookról egy egész dvd-nyi adatot postáztak neki, ebben benne voltak a képei üzenetei egyszóval minden! Hogy lehet ezt megtenni? Bárki lekérheti a sajátját? Nekem is szükségem lenne a "régi dolgaimra"

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"Városi legenda" tipusú , kitalált történetnek tűnik. Szerintem nincs ilyen lehetőség.

Ha pusztán technikai szempontból közelítem meg:DVD-n postázni olyan adatokat, ami bárhonnan elérhető interneten???

2012. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DVD-n nem postáznak, de amúgy az account beállításoknál van egy olyan link, hogy "Download a copy of your Facebook data.".


Ez egy zip-be szépen összerakja a cuccaidat, amit letölthetsz.

2012. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami mégis van benne. De akkor is hülyeség.


[link]

2012. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtörtént az eset korábban. Utána 4chan-en floodot indítottak felhasználók és több ezren akarták lekérni így az adataikat. Ezután lépték meg azt az oldalon, hogy a profilból automatikusan lekérhető, de CSAK letölthető formátumban az összes adat, nem fogják neked most már elküldeni lemezen.

Ahogy a második válaszoló írja, az a módszer működik most is.

2012. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!